Zamówienia na ilości mniejsze niż minimum logistyczne wyceniane są indywidualnie.

Zadzwoń lub napisz do nas !

Tel : 570 917 188

Adres email : sklep@proizolacje.pl

 

SYNTHOS XPS PRIME G 25 L

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 141,95 zł 141.95
Cena netto: 115,41 zł
ilość PACZKA
dodaj do przechowalni

Opis

Jaki materiał wybrać do termoizolacji?

Materiały termoizolacyjne odgrywają w budownictwie niezmiernie ważną rolę. Między innymi dlatego, że najcieplejsze, a zatem najbardziej energooszczędne są domy, których ściany mają właściwe ocieplenie. W proizolacje.pl proponujemy Państwu Synthos XPS PRIME G 25L – nowoczesny produkt izolacyjny, stworzony z myślą o ekologii i ochronie środowiska.

Materiał ten ma wiele zalet. Przede wszystkim został on wyprodukowany w oparciu o najnowszą technologię – do tradycyjnego styropianu dodano domieszkę grafitu, co sprawiło, że ta termoizolacja nie tylko nabrała charakterystycznego szarego koloru, lecz także wyjątkowej skuteczności. Przy jej tworzeniu przyjęto podstawowe założenie, by stworzyć materiał charakteryzujący się szczególną dbałością o środowisko naturalne, w trakcie całego procesu produkcji, jak i użytkowania.

Niezawodny materiał izolacyjny, w atrakcyjnej cenie. Zaopatrz się w Synthosa XPS PRIME G 25L!

W proizolacje.pl pragniemy Państwu zagwarantować właściwe ocieplenie budynku, w możliwie konkurencyjnej cenie. Dlatego stworzyliśmy produkt, o wysokiej jakości i przystępnych kosztach nabycia, który zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Synthos XPS PRIME G 25L jest wyrobem w klasie reakcji na ogień E, do którego wykorzystuje się nowoczesne dodatki uniepalniające zamiast szkodliwego heksabromocyklododekanu.

W związku z tym oznaczony jest symbolem GREEN LAMBDA, który jest wyrazem dążenia do innowacyjnych rozwiązań, bez negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Jego GREEN ekologiczność to po pierwsze - nie stosowanie szkodliwych freonów i po drugie - proces spieniania płyt oparty jest na bazie dwutlenku węgla, bez używania heksabromocyklododekanu. Dodatkowo charakteryzuje się bardzo wysokim poziomem izolacji termicznej, a jego niska wartość λ, pozwala na zmniejszenie strat energetycznych oraz wydatków na eksploatację budynków.

Zastosowanie Synthos XPS PRIME G 25L

Produkt ten można z powodzeniem stosować, w miejscach trudno dostępnych oraz wszędzie tam, gdzie izolacja materiałem jest trudna do wykonania. Najczęściej Synthosa XPS PRIME G 25L stosujemy w:

  • Izolacji podłóg,
  • Izolacji obwodowej,
  • Dachach odwróconych,
  • Izolacjach dachów stromych,
  • Zapobieganiu powstaniu mostków termicznych,
  • Izolacjach termicznych dróg, szlaków kolejowych i lotnisk.

Pakowanie produktu XPS PRIME G 25 L marki Synthos

NAZWA

Ilość płyt/paczka [szt.]

Powierzchnia płyt w paczce [m2]

Objętość w paczce [m3]

Wymiary paczki w transporcie

ilość paczek na palecie [szt.]

XPS Prime G 25 I/20 

20

15,00

0,3000

1250x600x400

12

XPS Prime G 25 L/30 

14

10,50

0,3150

1265x615x420

12

Minimum logistyczne = Darmowa dostawa

Minimum logistyczne 6 pełnych palet

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl