Styropapa EPS

Aby zagwarantować sobie jak największą energooszczędność budowanego obiektu, w szczególności domu mieszkalnego, niezbędne jest zastosowanie odpowiednich materiałów. W przypadku każdego rodzaju dachów doskonale sprawdzi się styropapa, będąca jedną z nowości na rynku produktów termoizolacyjnych. Jej produkcja polega na zamknięciu styropianu pomiędzy dwoma warstwami papy lub pokryciu płyty tylko jedną jej warstwą. Szczególnie poleca się zastosowanie jej w przypadku dachów o małym nachyleniu lub stropodachów.

Nie bez znaczenia jest także jej grubość. Różne rodzaje dachów wymagają zastosowania różnych grubości materiału. Jaka styropapa EPS sprawdzi się w przypadku stropodachu? Specjaliści zalecają wykorzystanie produktu o warstwie od 20 do 25cm. W wypadku dachu nachylonego powinniśmy wybrać artykuł o grubości od 15 do 25cm, podczas gdy dach płaski wymaga od nas zastosowania rozwiązań o grubości w przedziale od 25 do 30cm. Odpowiednia warstwa izolacyjna dachu jest niezbędna, ponieważ to właśnie on jest bardzo często przyczyną utraty nawet do 30% ciepła.

styropapa EPS

Styropapa Arbet EPS 100

Styropapa Arbet EPS 100
Styropapa Arbet EPS 100

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 34,63 zł (netto: 28,15 zł )

Styropapa Arbet EPS 80

Styropapa Arbet EPS 80
Styropapa Arbet EPS 80

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 30,75 zł (netto: 25,00 zł )

Styropapa Swisspor BITERM EPS 100

Styropapa Swisspor BITERM EPS 100
Styropapa Swisspor BITERM EPS 100

Swisspor BITERM ® EPS 100 dach podłoga to warstwowe płyty izolacyjne z rdzeniem ze styropianu, w okładzinie z termozgrzewalnej papy asfaltowej. Rdzeń płyt wykonany jest z płyt styropianowych o naprężeniu ściskającym przy 10% odkształceniu względnym 100 kPa. Okładzina płyt wykonana jest ze zgrzewalnej, podkładowej papy asfaltowej na welonie z włókien szklanych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 34,69 zł (netto: 28,20 zł )
szt.

Styropapa Swisspor BITERM EPS 150 PARKING

Styropapa Swisspor BITERM EPS 150 PARKING
Styropapa Swisspor BITERM EPS 150 PARKING

Swisspor BITERM ® EPS 150 PARKING to warstwowe płyty izolacyjne z rdzeniem ze styropianu, w okładzinie z termozgrzewalnej papy asfaltowej. Rdzeń płyt wykonany jest z płyt styropianowych o naprężeniu ściskającym przy 10% odkształceniu względnym 150 kPa. Okładzina płyt wykonana jest ze zgrzewalnej, podkładowej papy asfaltowej na welonie z włókien szklanych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 45,90 zł (netto: 37,32 zł )

Styropapa Swisspor BITERM EPS 200 PARKING

Styropapa Swisspor BITERM EPS 200 PARKING
Styropapa Swisspor BITERM EPS 200 PARKING

Swisspor BITERM ® EPS 200 PARKING to warstwowe płyty izolacyjne z rdzeniem ze styropianu, w okładzinie z termozgrzewalnej papy asfaltowej. Rdzeń płyt wykonany jest z płyt styropianowych o naprężeniu ściskającym przy 10% odkształceniu względnym 200 kPa. Okładzina płyt wykonana jest ze zgrzewalnej, podkładowej papy asfaltowej na welonie z włókien szklanych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 49,45 zł (netto: 40,20 zł )

Styropapa Swisspor BITERM LAMBDA 100

Styropapa Swisspor BITERM LAMBDA 100
Styropapa Swisspor BITERM LAMBDA 100

Swisspor BITERM ® LAMBDA 100 dach podłoga to warstwowe płyty izolacyjne z rdzeniem ze styropianu, w okładzinie z termozgrzewalnej papy asfaltowej. Rdzeń płyt wykonany jest z płyt styropianowych o naprężeniu ściskającym przy 10% odkształceniu względnym 100 kPa. Okładzina płyt wykonana jest ze zgrzewalnej, podkładowej papy asfaltowej na welonie z włókien szklanych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 42,81 zł (netto: 34,80 zł )
szt.

Styropapa Swisspor BITERM LAMBDA MAX EPS 80

Styropapa Swisspor BITERM LAMBDA MAX EPS 80
Styropapa Swisspor BITERM LAMBDA MAX EPS 80

Swisspor BITERM ® LAMBDA MAX dach podłoga to warstwowe płyty izolacyjne z rdzeniem ze styropianu, w okładzinie z termozgrzewalnej papy asfaltowej. Rdzeń płyt wykonany jest z płyt styropianowych o naprężeniu ściskającym przy 10% odkształceniu względnym 80 kPa. Okładzina płyt wykonana jest ze zgrzewalnej, podkładowej papy asfaltowej na welonie z włókien szklanych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 38,87 zł (netto: 31,60 zł )

Styropapa Swisspor BITERM MAX DACH PODŁOGA EPS 80

Styropapa Swisspor BITERM MAX DACH PODŁOGA EPS 80
Styropapa Swisspor BITERM MAX DACH PODŁOGA EPS 80

Swisspor BITERM ® MAX dach podłoga to warstwowe płyty izolacyjne z rdzeniem ze styropianu, w okładzinie z termozgrzewalnej papy asfaltowej. Rdzeń płyt wykonany jest z płyt styropianowych o naprężeniu ściskającym przy 10% odkształceniu względnym 80 kPa. Okładzina płyt wykonana jest ze zgrzewalnej, podkładowej papy asfaltowej na welonie z włókien szklanych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 32,96 zł (netto: 26,80 zł )
szt.

Styropapa EPS - zadbaj o odpowiedni montaż

Odpowiednia grubość materiału, jakim jest styropapa, nie będzie mieć żadnego znaczenia, jeśli w trakcie jej montażu zostaną popełnione jakiekolwiek błędy. Przede wszystkim należy pamiętać o nałożeniu jej na niepalny grunt, np. wykonany z blachy. Kluczową kwestią jest zadbanie o czystość i suchość powierzchni, na której zostanie ona położona. Pominięcie tego kroku może skutkować obniżonymi właściwościami termoizolacyjnymi, a w najgorszym przypadku odpadnięciem płyt. Warto także odpowiednio zagruntować podłoże przed przystąpieniem do montażu.

Gdy styropapa EPS zostanie już odpowiednio położona oraz dociśnięta, należy dokładnie ją zabezpieczyć, używając termozgrzewalnej lub tradycyjnej warstwy ochronnej. W trakcie wyboru idealnego materiału powinniśmy zwrócić uwagę nie tylko na jego grubość, ale także stosowne certyfikaty, poświadczające bezpieczeństwo jego stosowania. W przypadku dachów o niskim nachyleniu i stropodachów doskonale sprawdzą się np. produkty marki Swisspor lub Arbet, które powstały przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

profesjonalna izolacja cieplna - styropapa EPS
styropapa eps to dobry wybór

Styropapa EPS - profesjonalna izolacja cieplna

Profesjonalna i skuteczna izolacja cieplna wymaga zastosowania najwyżej jakości materiałów, które zagwarantują Ci niezawodność przez długie lata. Dlatego też w trakcie prac budowlanych warto wykorzystać również produkt o nazwie styropapa EPS. Jeśli jesteś profesjonalistą działającym w branży, to z pewnością wiesz, o czym mowa. Jeżeli jednak należysz do osób, które nie wiedzą, czym jest dany materiał, to już spieszymy z wyjaśnieniem - są to po prostu płyty styropianowe laminowane papą podkładową. Sama papa ma służyć za ochronę styropianu przed działaniem ognia i wysokich temperatur. Jej montaż jest banalnie prosty, a ona sama może okazać się niezawodna.

Specjalistyczne zabezpieczenie Twojego dachu – styropian laminowany papa

Jeśli poszukujesz nowoczesnych i profesjonalnych rozwiązań i materiałów termoizolacyjnych, to trafiłeś pod właściwy adres. Sklep internetowy proizolacje.pl przygotował dla swoich klientów atrakcyjną ofertę, w której znajdziesz setki produktów, jednym z nich jest styropapa EPS, która spełnia wszelkie normy i standardy, a na tle konkurencyjnych pozycji wyróżnia się wysoką jakością. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów, którzy przy okazji kolejnych prac budowlanych niezmiennie zaglądają do naszego sklepu w poszukiwaniu niezbędnych materiałów. Możesz zostać jednym z nich już dziś i to bez wychodzenia z domu! Zachęcamy do złożenia Twojego pierwszego zamówienia.

Zadbaj o ocieplenie swojego budynku ze styropapą EPS

Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie najwyższą jakość wybieranych produktów i materiałów, to oferta sklepu internetowego proinstalacje.pl z pewnością przypadnie Ci do gustu. W naszym asortymencie znajdziesz profesjonalne produkty, należy do nich również styropapa, która pochodzi od wiodących producentów o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym. Ich renoma i klasa oferowanych towarów sprawiły, że stali się oni liderami w swojej branży. Każdego dnia dostarczają konsumentom nowoczesne rozwiązania termoizolacyjne dopasowane idealnie do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi produktami znajdującymi się w naszym asortymencie!

styropapa eps od sprawdzonych producentów
styropapa eps najwyższa jakość

Styropapa EPS – rozwiązanie, w które warto zainwestować

Oferowana w naszym sklepie internetowym proizolacje.pl profesjonalna styropapa EPS dostępna jest w wielu wariantach i grubościach, dzięki czemu z łatwością wybierzesz produkt, który całkowicie spełni Twoje oczekiwania i idealnie sprawdzi się w remontowanej przez Ciebie przestrzeni. Jeśli jednak masz jakiekolwiek wątpliwości, to serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą wykwalifikowaną obsługą - z radością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci w wyborze styropapy EPS odpowiedniej do wykonywanej przez Ciebie izolacji cieplnej. proizolacje.pl zatrzyma ciepło w Twoim domu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl