Styropian Grafitowy Swisspor Fasada

Poszukujecie Państwo nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań termoizolacyjnych dla posiadanego przez Ciebie budynku? W sklepie internetowym proizolacje.pl przygotowaliśmy dla Was między innymi styropian grafitowy Swisspor, który wyróżnia się na tle swoich konkurencyjnych odpowiedników o wiele wyższymi parametrami izolacyjnymi. Nie bez powodu jest on coraz częściej wybierany przez polskich konsumentów i inwestorów - gwarantuje skuteczność i trwałość w bardzo atrakcyjnej cenie. W naszym bogatym asortymencie znajdziecie Państwo szeroki wybór produktów, które zaskoczą Was swoimi atutami i pozwolą na zapewnienie Państwa domowi czy innemu obiektowi niezawodną termoizolację cieplną na wiele długich lat.

Styropian fasadowy Swisspor LAMBDA MAX fasada

Styropian fasadowy Swisspor LAMBDA MAX fasada
Styropian fasadowy Swisspor LAMBDA MAX fasada

Uniwersalny materiał termoizolacyjny swisspor LAMBDA MAX fasada produkowany metodą spieniania polistyrenu, technologicznie cięty gładko lub z frezem. Swisspor LAMBDA MAX fasada swoje wyjątkowe parametry zawdzięcza stosowanemu do produkcji surowcowi z zawartością grafitu, który nadaje płytom ciemniejszy kolor i lepszą izolacyjność. Standardowy wymiar płyty 500x1000 mm. Istnieje możliwość indywidualnego zamówienia w innych wymiarach.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 46,35 zł (netto: 37,68 zł )
PACZKA

Styropian fasadowy Swisspor LAMBDA PLUS fasada

Styropian fasadowy Swisspor LAMBDA PLUS fasada
Styropian fasadowy Swisspor LAMBDA PLUS fasada

Uniwersalny materiał termoizolacyjny swisspor LAMBDA PLUS fasada produkowany metodą spieniania polistyrenu, technologicznie cięty gładko lub z frezem. Swisspor LAMBDA PLUS fasada swoje wyjątkowe parametry zawdzięcza stosowanemu do produkcji surowcowi z zawartością grafitu, który nadaje płytom ciemniejszy kolor i lepszą izolacyjność.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 36,90 zł (netto: 30,00 zł )
PACZKA

Trwałość w przystępnej cenie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zespół proizolacje.pl nieustannie zajmuje się staranną selekcją najlepszych produktów dostępnych na rynku, aby następnie umożliwić Państwu ich zakup w naszym sklepie online. Doskonałym tego przykładem jest styropian Swisspor grafitowy, pochodzący do jednego z wiodących szwajcarskich producentów, który w kwestii jakości nie uznaje kompromisów i nieustannie dostarcza konsumentom na całym świecie nowoczesne rozwiązania. Wykorzystanie proponowanego grafitowego materiału, który potocznie nazywa się także szarym, pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy przy jednoczesnym zagwarantowaniu sobie maksymalnych właściwości termoizolacyjnych produktu. Zapraszamy do poznania szczegółów przygotowanej oferty!

Styropian Swisspor grafitowy

Dostępny w bogatym asortymencie sklepu internetowego proizolacje.pl styropian Swisspor grafitowy to uniwersalny materiał, który powstał przy użyciu spienionego polistyrenu wzbogaconego o grafit. Połączenie to nie tylko wpływa na zmianę koloru produktu, ale także znacząco zwiększa jego parametry termoizolacyjne. Przyjmuje się, że właściwości izolacyjne tego nowoczesnego rozwiązania są o 25% wyższe, niż ma to miejsce w przypadku jego tradycyjnych, białych odpowiedników. Dzięki temu warstwa materiału zastosowana na fasadzie budynku może być cieńsza.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo styropian Swisspor grafitowy w wymiarach 500x1000mm. Jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, umożliwiamy indywidualne dopasowanie rozmiaru płyt do Państwa potrzeb. Nasza propozycja to gwarancja właściwej termoizolacji budynku na wiele długich lat. Zapraszamy do złożenia zamówienia! Gwarantujemy szybką i bezpieczną dostawę na terenie całej Polski. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasz zespół nieustannie pozostaje do Państwa dyspozycji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl