Styropian Lambda White Fasada

Wiele prac budowlanych wymaga zastosowania najwyższej jakości produktów i półfabrykatów, które mogą zagwarantować budynkowi maksymalne bezpieczeństwo, pełną funkcjonalność oraz trwałość na wiele długich lat. W poszukiwaniu rozwiązań izolacyjnych warto zapoznać się z ofertą Lambda White – styropianu trzeciej generacji pochodzącego od wiodącego szwajcarskiego producenta Swisspor.

styropian lambda w najniższej cenie

Styropian fasadowy Swisspor LAMBDA WHITE fasada

Styropian fasadowy Swisspor LAMBDA WHITE fasada
Styropian fasadowy Swisspor LAMBDA WHITE fasada

Swisspor LAMBDA WHITE fasada

Współczynnik przewodzenia ciepła λ [W/mK] ≤ 0,031

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 57,14 zł (netto: 46,46 zł )
PACZKA

lambda white fasada - najwyższa jakość

Odkryj możliwości technologii odprężonych płyt zespolonych

Coraz większa ilość firm działających w branży ociepleń budowlanych dostrzega problemem wynikający z wad technologicznych grafitowego styropianu, który jest obecnie najpopularniejszym rozwiązaniem na rynku. Jego słabym punktem są naprężenia wewnętrzne występujące pod wpływem nierównomiernego rozszerzania i kurczenia się materiału. W efekcie styropian ulega deformacji i często odpada od elewacji budynku. Czy można uniknąć tego problemu? Odpowiedzią na to pytanie jest styropian Lambda White, który został opracowany w Lucernie przez dział badawczy szwajcarskiego oddziału firmy Swisspor. To innowacyjny styropian trzeciej generacji, którego już dziś możecie Państwo nabyć za pośrednictwem naszej firmy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do szczegółowego przeanalizowania naszej oferty w celu poznania wszystkich atutów styropianu Lambda.

Lambda White - produkt do zadań specjalnych

Znajdujący się w naszej ofercie styropian Lambda White Fasada sprawdzi się przy ocieplaniu każdej elewacji. Jest to produkt, który na tle klasycznych rozwiązań wyróżnia się szeregiem innowacyjnych rozwiązań. Szczególnie istotna jest siatka nacięć przeciwprężnych, która wraz z białą warstwą ochronną znajdującą się na froncie płyty, zabezpiecza styropian przed naprężeniami wewnętrznymi i termicznymi. Potwierdzają to niezależne testy, które wykazały, że powierzchnia płyty Lambda White w pełnej ekspozycji słońca jest chłodniejsza nawet o 20 stopni Celsjusza w stosunku do szarego styropianu! Dzięki temu wykonana izolacja elewacji jest trwała i skutecznie zabezpiecza budynek przed utratą ciepła.

Styropian Lambda White Fasada to dobry wybór!

Styropian Lambda White Fasada został doceniony również przez konsumentów, o czym świadczyć może nagroda w konkursie Laur Konsumenta - „Odkrycie 2015 oraz nagroda TOP Builder 2016”. Już teraz możecie zamówić go, nie wychodząc z domu. Wystarczy skorzystać z oferty, którą przygotowała dla Państwa nasza firma. Gwarantujemy całkowitą satysfakcję z zakupów oraz bardzo atrakcyjne ceny!

styropian lambda white dobrym wyborem
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl