Zamówienia na ilości mniejsze niż minimum logistyczne wyceniane są indywidualnie.

Zadzwoń lub napisz do nas !

Tel : 570 917 188

Adres email : sklep@proizolacje.pl

 

Styropian fasadowy Yetico Gamma Fasada

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 35,13 zł 35.13
Cena netto: 28,56 zł
ilość PACZKA
dodaj do przechowalni

Opis

Styropian odpowiedni do izolacji cieplnych i akustycznych

Styropian fasadowy Gamma Fasada Yetico to nowoczesny materiał termoizolacyjny, o doskonałych właściwościach i parametrach technicznych. Przeznaczony do wykonywania izolacji cieplnych ścian wewnętrznych i zewnętrznych, w tym ścian fasadowych. Produkt posiada niski współczynnik przewodzenia ciepła ≤0,044 W/(m*K), a w wersji Passive ≤0,033 W/(m*K), dzięki czemu znajduje zastosowanie w nowoczesnym budownictwie pasywnym i energooszczędnym. Zapewnia ochronę przed utratą ciepła, nadmiernym przegrzaniem, a także wilgocią. Przyczynia się do powstawania znaczących oszczędności na ogrzewaniu, sięgających nawet rzędu 50%. Materiał tworzony metodą spieniania polistyrenu, przyjazny dla środowiska naturalnego, samogasnący.

Styropian fasadowy Gamma Yetico Fasada – zastosowanie

Styropian Gamma Fasada Yetico znajduje szerokie zastosowanie w nowoczesnym budownictwie jako materiał termoizolacyjny. Wykorzystywany jest m.in. do wykonywania izolacji cieplnych:

  • zewnętrznej – metodą lekką–suchą
  • zewnętrznej – metodą lekką–mokrą (BSO)
  • w konstrukcjach wewnętrznych ścianek działowych
  • podłóg między legarami
  • stropów od spodu z okładziną
  • lekkich stropów szkieletowych z okładziną
  • stropodachów wentylowanych
  • pomiędzy krokwiami

Można go stosować w budownictwie mieszkalnym, m.in. domów jedno- i wielorodzinnych, oraz budynków użyteczności publicznej.

Wymiary i parametry styropianu Gamma Fasada Yetico

Standardowe wymiary płyt styropianu fasadowego Gamma Fasada Yetico to 500×1000 mm, grubość od 10 mm do 300 mm – co 10 mm. Materiał można stosować w budownictwie energooszczędnym i pasywnym. Oferujemy płyty z gładkimi bokami, jak również z bokami frezowanymi, umożliwiającymi układanie „na zakładkę”. Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na fachową pomocą przy wyborze odpowiedniego materiału termoizolacyjnego. Pomagamy również w oszacowaniu potrzebnej ilości danego produktu do wykonania założonych prac. Zamówienia niestandardowe wyceniane są indywidualnie – zapraszamy do kontaktu!

Minimum logistyczne = Darmowa dostawa

Minimum logistyczne 30m3

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl