Sposoby płatności i prowizje

Sposoby płatności

Drodzy klienci, dla waszej wygody oferujemy kilka dostępnych form płatności za produkty dostępne w naszym sklepie. Inne, specjalne warunki płatności ustalane są na podstawie odrębnych ustaleń z działem finansowym naszej firmy.

Formy i sposoby płatności:

 

Płatność Online – przelewy24 

 

Płatność Online to tzw. przelew bezpośredni. Stworzono go z myślą o osobach, dla których istotne są szybkość i wysokie standardy bezpieczeństwa przelewu za zakupy on-line. Płatność jest realizowana poprzez wybranie i kliknięcie ikony banku w którym masz konto, a następnie strona sama przeniesie Cię bezpośrednio do Twojej bankowości internetowej, gdzie nie musisz już wypełniać danych naszej firmy, tylko zatwierdzasz transakcję i gotowe! Płatność online jest obsługiwana przez Przelewy24. Obsługiwane są takie systemu bankowości jak: mBank, Santander Bank Polska, Bank PEKAO SA, Inteligo, Credit Agricole, PKO Bank Polski, ING Bank Śląski, Eurobank, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Bank Millenium SA, BOŚ Bank, Noble Bank, Getin Bank, e-płatność BGŻ PNB Paribas S.A., Idea Bank, Płacę z Orange, T-Mobile Usługi Bankowe, Alior Bank S.A, PBS. 

Karta płatnicza (autoryzacja przez stronę www)

Płatności mogą być również dokonywane z użyciem kart Visa i MasterCard. Jest to kolejny sposób zapewniający maksymalne bezpieczeństwo i wygodę transakcji. Ponadto przy tym sposobie płatności tak jak w przypadku każdej innej płatności kartą kredytową mogą Państwo skorzystać z odroczonej spłaty lub systemu ratalnego zgodnie z warunkami i regulaminem waszego banku.  Niestety w obecnej chwilie nie są obsługiwane karty DINERS CLUB, JCB i American Express S.A.

 

Faktura Pro-forma – przelew tradycyjny czyli przedpłata na konto bankowe

Przy tej formie płatności wysyłka towaru następuje po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bankowe. Każdorazowo w panelu do pobrania jest faktura pro-forma na której widnieje numer konta oraz wszystkie dane do przelewu. Czas wpłynięcia pieniędzy na nasze konto to zazwyczaj ok 24 godziny od zlecenia przelewu licząc jedynie dni robocze. Przelewy natychmiastowe lub realizowane w ramach tego samego banku w którym mamy konta, zostają zaksięgowane zazwyczaj w ciągu 5-10 minut. 

Santander 

Numer konta:

84 1090 2268 0000 0001 4221 2980

BIC/SWIFT:

WBKPPLPP

 

BLIK

 

BLIK to szybka i bezpieczna forma płatności mobilnej. Aby opłacić zamówienie za jej pośrednictwem, należy skorzystać z 6-cyfrowego, jednorazowy kodu, wygenerowanego w aplikacji bankowości mobilnej, z której korzystasz. Dodatkowo, jako Klient potwierdzisz każdą transakcję w aplikacji, widząc takie jej parametry, jak kwota i nazwa punktu akceptacji. Z płatności za pośrednictwem BLIK możesz skorzystać będąc użytkownikiem smartfona i posiadaczem konta w banku, który obsługuje ten standard płatności.  

 

pixel