Wełna fasadowa Isover

( ilość produktów: 12 )

Mineralna wełna fasadowa ISOVER to produkt stworzony z myślą o zapewnieniu skutecznej izolacji termicznej i akustycznej ścian murowanych warstwowych, działowych, podłóg na legarach, a nawet sufitów podwieszanych. Innymi zastosowaniami prezentowanej grupy produktów ISOVER jest przygotowanie wypełnień nieprofilowanych blach i kaset ścian osłonowych hal oraz ścian osłonowych w konstrukcjach szkieletowych. Wełna ISOVER sprawdzi się również przy budowie podłóg pływających na stropach międzykondygnacyjnych, ocieplania od wewnątrz budynków zabytkowych i poddaszy.

Oryginalna wełna fasadowa ISOVER w różnych odsłonach

Podstawową zaletą wełny mineralnej ISOVER jest jej niepalność. Dzięki temu może być wykorzystywana do tworzenia warstw niepalnej izolacji w budynkach mieszkalnych i użytkowych. W ofercie proizolacje.pl czeka na klientów m.in. wełna fasadowa z serii SUPER-VENT i VENTITERM – dla fasad wentylowanych metodą ciężką lub lekką suchą, wentylowanych okładzin elewacyjnych z kamienia, szkła, blachy i innych materiałów. Sprzedajemy również takie produkty jak wełna ISOVER POLTERM – dostępna w różnych wersjach dedykowanych wykonaniu warstwy izolacji termicznej i akustycznej zarówno fasad, jak i ścian działowych, stropów czy podłóg. Jeśli szukasz produktu do wygłuszenia podłóg pływających, dobrym wyborem będzie mineralna wełna ISOVER z serii STROPOTERM, a do zastosowań uniwersalnych, charakteryzująca się znakowymi właściwościami izolacyjnymi wełna z serii MULTIMAX.

W sklepie znajdziesz również inne produkty ISOVER. To przede wszystkim aku-płyty dedykowane realizacji warstw wygłuszających podłóg, sufitów podwieszanych i lekkich ścian działowych oraz płyty jednostronnie pokryte czarnym welonem szklanym, przeznaczone do izolacji cieplnej fasad wentylowanych, konstrukcji szkieletowych, obudów hal czy ścian wielowarstwowych. Jeśli poszukujesz dobrej jakości materiałów izolacyjnych do ocieplenia lub wygłuszenia budynków mieszkalnych i użytkowych, mineralna wełna fasadowa ISOVER spełni Twoje oczekiwania. Zamów wybrane z dostępnych produktów.

pixel