Hydroizolacyjne papy podkładowe

( ilość produktów: 40 )

Z myślą o skutecznej hydroizolacji dachów przygotowaliśmy różnorodne papy podkładowe, w tym asfaltowe zgrzewalne z posypką mineralną, modyfikowane SBS, przeznaczone do zabezpieczania zielonych tarasów (uzupełnione środkiem hamującym wzrost korzeni roślin), samoprzylepne i inne. To sprawdzony wybór przy realizacji ciągłych pokryć dachowych, a także przy odnawianiu starych pokryć bitumicznych.

Jakie papy podkładowe hydroizolacyjne znajdziesz w naszej ofercie?

W ofercie sklepu internetowego z materiałami izolacyjnymi proizolacje.pl znajdziesz wysokiej jakości papy Swisspor. To sprawdzone, wysokiej klasy materiały dedykowane realizacji warstwy podkładowej w izolacjach dachowych, przeznaczone również do tworzenia nowych lub odnawiania zużytych pokryć bitumicznych. W zdecydowanej większości są to papy podkładowe asfaltowe zgrzewalne, modyfikowane SBS, uzupełnione różnymi rodzajami posypek mineralnych, wykonane na osnowie z włókniny poliestrowej. Odpowiednio położona papa podkładowa pozwala na skuteczne zabezpieczenie dachu przed wilgocią, tworząc wodoodporną warstwę nieprzenikliwą dla wody. Prezentowane papy podkładowe najczęściej stosowane są pod gonty bitumiczne, blachodachówki i dachówki ceramiczne.

Jeśli szukasz trwałych, skutecznie izolujących od wilgoci, a przy tym łatwych w obróbce materiałów podkładowych używanych przy realizacji ciągłych pokryć dachowych, skorzystaj z oferty przygotowanej przez nasz sklep z materiałami izolacyjnymi. Znajdziesz w tym miejscu papy o zróżnicowanej charakterystyce technicznej i właściwościach. Przyjrzyj się dostępnym materiałem i zamów potrzebne Ci ich rodzaje.

pixel