Wełna Isover do garaży oraz hal

( ilość produktów: 5 )

Wychodząc naprzeciw potrzebom tych klientów, którzy zajmują się wykonywaniem różnego rodzaju izolacji, wprowadziliśmy do naszej oferty produkty najlepszych producentów, a tym samym charakteryzujące się najwyższą jakością. Proponowana przez nas wełna Isover to ukłon w stronę tych, którzy są naprawdę wymagający i oczekują wiele od wybieranych materiałów budowlanych. Zadbaliśmy o to, aby w naszym sklepie dostępne były różnego rodzaju produkty marki Isover, dając tym samym każdemu szansę na znalezienie tego, co idealnie wpisuje się w indywidualne potrzeby.

Wełna Isover – co można u nas kupić?

W naszej ofercie znalazła się między innymi odznaczająca się wysokimi parametrami wełna garażowa Isover, która pozwala na wykonanie perfekcyjnej izolacji garażu. Dostępna jest również wełna do hali produkcyjnej. Oferujemy produkty, których cechą charakterystyczną są świetne właściwości, co przekłada się na jakość wykonanej izolacji. Proponujemy wełnę w bardzo wygodnych w użyciu matach, montaż której może być wykonany przez jedną osobę. Proponujemy maty z wełny mineralnej z włókien szklanych. W ofercie posiadamy te, które wzmocniono dodatkowo welonem szklanym. Dzięki temu oferowane przez nas materiały charakteryzują się lepszymi właściwościami hydrofobowymi.

Jakie izolacje można wykonać, sięgając po wełnę z naszej oferty?

Oferowana przez nas wełna garażowa i wełna do hali produkcyjnej to produkty, które doskonale nadają się do wykonania zarówno izolacji akustycznej, jak i termicznej. Z powodzeniem można je wykorzystywać do wypełnienia profilowanych blach i kaset. Sprawdzają się świetnie w przypadku stalowych konstrukcji o charakterze szkieletowym. Można je wykorzystywać do wykonania izolacji ścian metodą suchą, umieszczając pod okładzinami elewacyjnymi. Doskonale spełniają swoją rolę po panelami. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby proponowana przez nas wełna Isover znalazła się pod deskami. Jej wykorzystanie to nie tylko gwarancja skutecznej izolacji, ale również braku kłopotliwych odpadów.

pixel