Kołki do styropianu Ejot

( ilość produktów: 3 )

Planujesz wykonanie ocieplenia domu? A może zajmujesz się prowadzeniem firmy wykonującej ocieplenia budynków? Zależy Ci na produktach najwyższej jakości, który sprawdzą się naprawdę bardzo dobrze i nie rozczarują? Oferowane przez nas kołki do styropianu Ejot to produkty, które pozwolą na skuteczne mechaniczne zamocowanie styropianu do ocieplanego budynku.

Jaką rolę pełnią oferowane przez nas kołki do styropianu?

Znajdujące się w naszej ofercie kołki do styropianu to elementy, które pełnią rolę łącznika zwiększającego skutecznie przyczepność styropianu do podłoża, na którym został on położony. Przekłada się to na efektywność wykonanego ocieplenia. Stawiając na znajdujące się w naszej ofercie Ejot kołki do styropianu, nie należy obawiać się tego, że styropian zostanie oderwany od ściany podczas silnych podmuchów wiatru. Polecamy ich zastosowanie szczególnie w przypadku tych budynków, które wyjątkowo mocno narażone są na działanie niekorzystnych warunków pogodowych. Warto sięgnąć po nie także wtedy, kiedy ocieplenie wykonywane jest na budynku wąskim. W ofercie posiadamy nie tylko kołki, ale również zaślepki styropianowe, które doskonale wypełniają otwory zrobione po to, aby możliwy był montaż kołków.

Kołki do styropianu Ejot cena – ile kosztują kołki w naszym sklepie?

Cena kołków do styropianu Ejot dostępnych w naszym sklepie jest naprawdę bardzo atrakcyjna. Wiemy, że klienci szukają produktów wysokiej jakości w rozsądnej cenie. Nikt nie chce przepłacać. Kupując u nas kołki do styropianu, można być pewnym, że dostaje się wysokiej jakości produkt, który sprawdzi się naprawdę dobrze, nie płacąc za niego zbyt dużo.

Jakie są produkty firmy Ejot?

Zdecydowaliśmy się na sprzedaż produktów marki Ejot wiedząc, że ich cechą charakterystyczną jest wysoka jakość. Jest to grupa przedsiębiorstw, która z sukcesami zajmuje się dostarczaniem rozwiązań niezbędnych w branży mocowań termoizolacji. Kołki do styropianu Ejot są łącznikiem uniwersalnym, które sprawdzają się w systemie ociepleń bezspoinowych.

pixel