Styropian Lambda White Fasada

( ilość produktów: 2 )

Wiele prac budowlanych wymaga zastosowania najwyższej jakości produktów i półfabrykatów, które mogą zagwarantować budynkowi maksymalne bezpieczeństwo, pełną funkcjonalność oraz trwałość na wiele długich lat. Styropian fasadowy LAMBDA White to jedno z rozwiązań, które z pewnością zasługuje na Państwa uwagę. Jest to styropian trzeciej generacji, pochodzący od wiodącego szwajcarskiego producenta Swisspor. W sklepie internetowym proizolacje.pl mają Państwo możliwość zakupu tej innowacyjnej propozycji w bardzo atrakcyjnej cenie. Serdecznie zapraszamy do przeanalizowania szczegółów przygotowanej oferty w celu poznania wszystkich atutów proponowanego styropianu.

 

Styropian Lambda White Fasada - fasadowy styropian godny polecenia

Coraz większa ilość firm działających w branży ociepleń budowlanych dostrzega problemem wynikający z wad technologicznych grafitowego styropianu, który jest obecnie najpopularniejszym rozwiązaniem na rynku. Jego słabym punktem są naprężenia wewnętrzne występujące pod wpływem nierównomiernego rozszerzania i kurczenia się materiału. W efekcie styropian ulega deformacji i często odpada od elewacji budynku. Czy można uniknąć tego problemu? Odpowiedzią na to pytanie jest fasadowy styropian LAMBDA WHITE, który został opracowany w Lucernie przez dział badawczy szwajcarskiego oddziału firmy Swisspor.

Styropian fasadowy LAMBDA WHITE - produkt do zadań specjalnych

Znajdujący się w naszej ofercie materiał LAMBDA WHITE to styropian, który sprawdzi się przy ocieplaniu każdej elewacji. Jest to produkt, który na tle klasycznych rozwiązań wyróżnia się szeregiem innowacyjnych rozwiązań. Szczególnie istotna jest siatka nacięć przeciwprężnych, która wraz z białą warstwą ochronną znajdującą się na froncie płyty, zabezpiecza styropian przed naprężeniami wewnętrznymi i termicznymi. Potwierdzają to niezależne testy, które wykazały, że powierzchnia płyty proponowanego rozwiązania w pełnej ekspozycji słońca jest chłodniejsza nawet o 20 stopni Celsjusza w stosunku do szarego styropianu! Dzięki temu wykonana izolacja elewacji jest trwała i skutecznie zabezpiecza budynek przed utratą ciepła.

Dostępny w bogatej ofercie sklepu internetowego proizolacje.pl styropian LAMBDA WHITE Fasada został doceniony również przez konsumentów, o czym doskonale świadczy nagroda w konkursie Laur Konsumenta - „Odkrycie 2015 oraz nagroda TOP Builder 2016”. Już teraz możecie Państwo zamówić go, nie wychodząc z domu. Wystarczy skorzystać z oferty, którą przygotowała dla Państwa nasza firma. Gwarantujemy całkowitą satysfakcję z zakupów oraz bardzo atrakcyjne ceny! W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie do naszej oferty bądź chęci skorzystania z fachowej porady jednego z naszych specjalistów - zachęcamy do kontaktu!

pixel