Kołki do styropianu i zaślepki do wełny

( ilość produktów: 11 )

Jeśli poszukujesz markowych akcesoriów do kotwienia różnych typów materiałów termoizolacyjnych, zapoznaj się z naszą ofertą na kołki do styropianu, dedykowane im zaślepki i różne rodzaje frezów do termoizolacji. Prezentowany sprzęt stworzono z myślą o kotwieniu Bezspoinowych Systemów Ociepleń fasad z wykorzystaniem płyt poliuretanowych, wełny mineralnej lub styropianu.

Kołki do styropianu od najlepszych producentów!

Postaw na najlepszą jakość materiałów, wybierając oryginalne kołki do styropianu od takich producentów jak Koelner. To akcesoria charakteryzujące się dużą wytrzymałością mechaniczną i uniwersalnością zastosowań, spełniające najwyższe parametry techniczne, gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa stosowania. W sklepie internetowym proizolacje.pl znajdziesz również zaślepki styropianowe białe i grafitowe, w dwóch wariantach średnic, dostosowane do najpopularniejszych wersji kołków, z jakimi można spotkać się na rynku oraz zaślepki z wełny mineralnej. Oferujemy także oryginalne produkty marki Ejot. Są to zarówno wspomniane zaślepki, jak i nowoczesne kołki do mocowania w styropianie, z uniwersalną tuleją i trzema typami trzpieni do wyboru – stalowym, z tworzywa sztucznego lub stalowym z główką plastikową.

Skorzystaj z naszej oferty i zamów profesjonalne kołki do styropianu, płyt poliuretanowych i wełny mineralnej, dedykowane wszystkim typom powierzchni fasadowych. Możesz wybierać spośród markowych kołków z różnymi wersjami trzpieni, a także dokupić do nich odpowiedni rodzaj zaślepek i frezów. Poza tym w sklepie znajdziesz również inne materiały dedykowane szeroko pojętym pracom termoizolacyjnym. Zapraszamy!

pixel