Kliny styropianowe laminowane papą na dach

( ilość produktów: 2 )

Interesują Państwa kliny styropianowe, styropapa grafitowa lub styropian spadkowy? Zapraszamy na zakupy bez wychodzenia z domu! Dzięki nam mogą Państwo zamówić potrzebne materiały izolacyjne paroma kliknięciami myszy. Jako doświadczeni specjaliści umożliwiamy szybką dostawę na terenie Polski i gwarantujemy bezpieczne transakcje przez internet. Na Państwa życzenie wystawiamy paragon lub fakturę VAT. Nasz sympatyczny zespół profesjonalistów z przyjemnością Państwu doradzi w wyborze idealnej izolacji, która równie idealnie dopasuje się do Państwa domu.

Klin dachowy do zadań specjalnych

Oferujemy gamę materiałów przeznaczonych do kompleksowych izolacji budowlanych, a więc profesjonalnej izolacji dachów, ścian zewnętrznych i konstrukcji szkieletowych. W naszej ofercie znajdują się między innymi kliny dachowe. Produkujemy je do formowania spadków na dachach płaskich lub attykowych. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów z wykonanej przez nas pracy. Od lat niezmiennie staramy się dostarczać Państwu produkty najlepszej jakości, charakteryzujące się najbardziej atrakcyjną ceną na rynku. Serdecznie zachęcamy do przejrzenia naszej oferty na stronie internetowej.

Nasze kliny styropianowe stosowane są w narożnikach budynków tuż przed montażem papy termozgrzewalnej. Głównym zadaniem stosowania klinów tego typu jest zapobieganie załamywania papy podczas specjalistycznej obróbki attyki, kominów oraz świetlików dachowych. Kliny tego typu to połączenie styropianu z papą lub bez papy, które są przeznaczone na dachy płaskie.

Kliny dachowe styropianowe, czyli profesjonalny produkt w atrakcyjnej cenie

Kliny styropianowe produkowane są w wersji oklejonej i nieoklejonej papą podkładową. Standardowe wymiary klinów wynoszą 5x5 cm lub 10x10 cm. Na życzenie klientów możemy wykonać inne wymiary – jesteśmy elastyczni i chętnie dopasujemy się do Państwa potrzeb. Nasz dział techniczny z sukcesami zajmuje się projektowaniem profesjonalnych systemów spadkowych. Dzięki zastosowaniu naszych klinów dachowych można ocieplić dach, nadając mu odpowiednie właściwości termiczne. Dzięki temu możliwe jest odprowadzenie wody w dowolne miejsce lub punkt dachu. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

pixel