Styropian grafitowy na dach, podłogę, parking

( ilość produktów: 21 )

Wytwarzany metodą spieniania polistyrenu, gładki lub frezowany styropian grafitowy na dach, podłogę i parking to produkt charakteryzujący się dobrymi właściwościami izolacyjnymi, przeznaczony do wykonywania izolacji cieplnych w obiektach mieszkalnych, handlowych, przemysłowych i innych. Dzięki domieszce grafitu ma ciemniejszy kolor.

Wybierz styropian grafitowy na dach, podłogę i parking w naszym sklepie

Oferujemy produkty renomowanych marek, o dobrych właściwościach izolacyjnych, charakteryzujące się dużą wytrzymałością na ściskanie. Styropian podłogowy sprawdzi się jako forma termicznego zabezpieczenia podłóg m.in. w budownictwie mieszkaniowym i w systemach ogrzewania podłogowego. Jest powszechnie wykorzystywany do izolowania stropów o zróżnicowanej konstrukcji, zwłaszcza stropów oddzielających pomieszczenia ogrzewane od nieogrzewanych, do izolowania tarasów i balkonów, a także dachów stromych, zarówno pomiędzy krokwiami, jak i nad lub pod nimi. W ofercie przygotowanej przez sklep internetowy proizolacje.pl znajdziesz wytrzymały styropian grafitowy na dach, podłogę i parking od takich producentów jak Austrotherm, Swisspor, Arbet czy Termo Organika. To produkty charakteryzujące się dużą trwałością, znaczną odpornością na ściskanie i dobrymi właściwościami izolacyjnymi.

Skorzystaj z naszej oferty i zamów styropian grafitowy na dach, podłogę i parking, w arkuszach o preferowanej przez siebie grubości, dostosowany do rodzaju wykonywanych prac budowlanych. W sklepie znajdziesz również styropian elewacyjny, fundamentowy i akustyczny. Sprzedajemy także inne materiały termoizolacyjne, w tym wełnę mineralną.

pixel