Styropian grafitowy Styropmin na dach, podłogę, parking

( ilość produktów: 2 )

Ocieplasz budynek? Najważniejszą kwestią, by osiągnąć wysoki poziom termoizolacji, niezbędne jest dopasowanie odpowiednich materiałów. W naszej ofercie można znaleźć styropian grafitowy Styropmin, który spełnia najwyższe kryteria w tym zakresie. Styropian marki Styropmin jest świetnie znany profesjonalnym ekipom budowlanym, które chętnie z niego korzystają, gdyż charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Producent jest w stanie zapewnić zgodność parametrów ze stanem faktycznym i powtarzalność w każdej partii towaru, co daje gwarancję osiągnięcia odpowiednich rezultatów termoizolacyjnych.

Styropian na dach i podłogę Styropmin

Styropian na dach Styropmin można u nas nabyć w wielu wariantach jeśli chodzi o grubość. Najcieńsze mają 2 cm grubości, a najgrubsze nawet 20 cm. Wśród nich są wersje frezowane. Ponadto poszczególne warianty styropianu grafitowego dostępne są w grubościach co 2 cm. Ten wariant nadaje się także jako styropian na podłogę Styropmin.

Styropian grafitowy charakteryzuje się możliwie najlepszymi parametrami izolacyjnymi. Dodatek grafitu sprawia, że jest to najlepsze rozwiązanie na rynku, a szczegółowe parametry techniczne jeśli chodzi o poziom izolacji, znajdują się w opisach każdego z produktów. Osiągają one współczynnik Lambda 0,31 W/mK. Styropian grafitowy ma też wysoki poziom wytrzymałości na ściskanie sięgające 100 kPa. To sprawia, że jako styropian na podłogę Styropmin sprawdza się świetnie. Ponadto pomimo wysokiego poziomu wytrzymałości struktura jest taka, że okazuje się bardzo łatwy w obróbce i montażu.

Chcesz kupić styropian na dach lub podłogę Styropmin? Ta firma posiadające zakłady produkcyjne w Polsce gwarantuje najwyższą jakość produktów i bogaty asortyment. U nas można nabyć różne ilości styropianu. Cenę za 1 m2 i 1 m3 można znaleźć w opisach produktów, korzystając z gotowego kalkulatora zakupów. W razie chęci zakupienia niestandardowych rozmiarów styropianu prosimy o bezpośredni kontakt. W razie wątpliwości również zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub mailowego, a odpowiemy na wszystkie pytania techniczne związane z produktami, a także rozwiążemy kwestie związane z logistyką.

pixel