Kleje do styropianu Bolix

( ilość produktów: 4 )

Wykonanie trwałej elewacji wymaga nie tylko zastosowania wysokiej klasy styropianu, ale także odpowiedniej chemii budowlanej, takiej jak kleje BOLIX. Działając od lat na rynku poznaliśmy wszystkie wiodące marki i możemy polecić oferowane przez nas kleje do styropianu BOLIX, które są cenione przez amatorów, jak i profesjonalistów z branży budowlanej. Kleje tej marki są wykorzystywane do wszystkich rodzajów styropianu, a przez wiele lat wypracowały sobie dobre opinie wśród klientów, więc można je stosować bez obawy o trwałość.

Kleje BOLIX – polska marka z tradycjami

Kleje BOLIX opinie mają bardzo dobre, gdyż stoi za nimi marka z wieloletnią tradycją. Firma powstała w 1991 roku i od tego czasu stale udoskonala swoje produkty. Polska firma w swojej ofercie ma nie tylko kleje do styropianu BOLIX, ale także szerokie spektrum produktów z zakresu chemii budowlanej, przez co zyskała solidną pozycję na rynku. Produkty marki, a w tym kleje są z powodzeniem sprzedawane w ponad 20 krajach na całym świecie, co świadczy o niepodważalnej jakości i zaufaniu nawet ze strony wymagających klientów z zachodniej Europy.

Kleje do styropianu BOLIX – różnej warianty

Znając potrzeby różnych grup klientów staramy się zapewnić różnego rodzaju kleje do styropianu BOLIX. Wiele z nich do uniwersalne produkty, które można wykorzystać praktycznie w każdej sytuacji. BOLIX ma jednak w swojej ofercie świetnie dopasowane i zaprojektowane kleje do konkretnych zastosować. W naszej ofercie można więc znaleźć między innymi kleje do styropianu, a także do warstwy zbrojącej. Zapewniają one świetne trzymanie się siatki zbrojącej i samego styropianu na każdej powierzchni. Bardziej uniwersalnymi klejami są wersje standardowe, które osiągają większą wydajność, jednak nie są przeznaczone do wykorzystania z siatką zbrojącą. W naszym asortymencie można też znaleźć grunty pod styropian.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą klejów do styropianu BOLIX, a w razie wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

pixel