Styropapa na dach EPS 100

( ilość produktów: 2 )

Dążąc do maksymalnej energooszczędności podczas budowy, bądź remontu budynku - należy zacząć od dobrania materiałów, które powstają z myślą o zapewnieniu takiego efektu. Prezentowana w tej kategorii styropapa EPS 100 należy właśnie do tych produktów, na których można polegać w zakresie termoizolacji obiektu.

Styropapa na dach - wybieraj sprawdzone materiały

Dostępne w tej kategorii propozycje wyróżniają się wysokim parametrom izolacyjności cieplnej, ale na tym nie kończą się ich zalety. Optymalna grubość materiału połączona z gęstością znoszącą nawet naprawdę wysokie obciążenia - to stawia tego rodzaju wybór materiału izolacyjnego wśród liderów. W szczególny sposób rekomendujemy ich zastosowanie względem dachów płaskich i skośnych.

Bez względu na to, czy przygotowujesz się do termoizolacji remontowanego tarasu, czy też szukasz skutecznej izolacji dla dachu w Twoim przyszłym domu - styropapa to nowoczesna alternatywa, której warto bliżej się przyjrzeć i skorzystać z jej mocnych stron dla przyszłych oszczędności i bezpieczeństwa konstrukcji. Z pomocą tego produktu możesz również z powodzeniem stworzyć warstwę niezbędną w przypadku planowanych aplikacji pod hydroizolację z pap termozgrzewalnych.

Styropapa - izolacja cieplna dla wymagających

Dostępna u nas styropapa na dach EPS 100 to również propozycja dla budowniczych, którzy lubią korzystać z nowoczesnych rozwiązań zestawionych ze sprawdzonymi materiałami. Wykorzystanie klasycznego styropianu we rdzeniu styropapy w połączeniu z okładziną zrobioną z termozgrzewalnej papy asfaltowej pozwala producentom zaproponować kompleksowe rozwiązanie w zakresie profesjonalnych izolacji cieplnych.

Co więcej, w naszym sklepie zapewniamy wygodny dostęp do styropapy pochodzącej od najlepszych producentów w branży. To daje pewność jakości i wytrzymałości konstrukcji, których integralną częścią się staną. Warto także zwrócić uwagę na fakt, iż jest to oferta wyjątkowo atrakcyjna cenowo, a w razie jakichkolwiek pytań odnośnie do tego, który z produktów wybrać - służymy pomocą.

pixel