Wełna Paroc

( ilość produktów: 2 )

Jeśli szukasz nowoczesnego materiału izolacyjnego do zastosowań uniwersalnych, być może zainteresuje Cię oferowana przez nas mineralna wełna Paroc. To produkt charakteryzujący się dużą odpornością na ogień, o dobrych właściwościach izolacyjnych. Płyty mineralne można wykorzystywać do tworzenia izolacji akustycznej, termicznej i ogniowej ścian, poddaszy i podłóg, wszędzie tam, gdzie nie są one narażone na bezpośrednie obciążenia.

Wełna Paroc i jej zastosowanie

Jeśli planujesz ocieplić poddasze, przygotować ścianę ogniotrwałą, wygłuszyć podłogę lub sufit wełna Paroc będzie strzałem w dziesiątkę. To produkt o doskonałych parametrach technicznych i wszechstronnym przeznaczeniu, idealny do izolowania akustycznego wnętrz budynków mieszkalnych, do wykonywania zabezpieczeń ogniowych w obiektach przemysłowych, a także do izolowania termicznego dachów i poddaszy. Wełna mineralna Paroc to materiał charakteryzujący się sporą elastycznością, wygodny w obróbce, o niskiej przewodności cieplnej, który z powodzeniem można wykorzystać do ocieplania wszystkich typów budynków. Ma formę stosunkowo miękkich płyt o grubości 5cm. Oferujemy go w wersji parametru izolacyjności termicznej lambda 0,037 i 0,034.

Uniwersalna wełna Paroc to materiał izolacyjny o wszechstronnym przeznaczeniu, do zastosowań w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym, wyróżniający się doskonałymi parametrami izolacji termicznej, akustycznej i ogniotrwałości. Jeśli jest Ci potrzebna przystępna cenowo, uniwersalna wełna mineralna, zapoznaj się z całością oferty sklepu proizolacje.pl i złóż zamówienie na produkt o interesujących Cię właściwościach.

pixel