Styropian akustyczny

( ilość produktów: 7 )

Wyprodukowany ze specjalnego rodzaju materiału, skutecznie tłumiące dźwięki uderzeń styropian akustyczny to produkt powszechnie stosowany jako element warstwy izolacyjnej pod podłogi pływające. Dzięki unikalnym właściwościom nie tylko izoluje termicznie, ale i tłumi dźwięki uderzeń, co wpływa na poprawę komfortu użytkowania obiektów wielokondygnacyjnych, zwłaszcza piętrowych domów i mieszkań dwupoziomowych.

Jaki styropian akustyczny kupisz w naszym sklepie?

Korzystając z oferty naszego sklepu internetowego, możesz zaopatrzyć się w doskonałej jakości styropian akustyczny renomowanej marki Swisspor, Termo Organika i Yetico. Sprzedajemy produkty o zróżnicowanych właściwościach akustycznych – różnym poziomie izolacyjności od dźwięków uderzeniowych w podłogach pływających. Możesz sięgnąć po tańsze produkty o wskaźniku zmniejszenia poziomu uderzeniowego o wartości 26dB lub wybrać skuteczniej izolujący styropian akustyczny, którego cena będzie co prawda nieco wyższa, ale poziom wygłuszenia osiągnie wartość 34dB. Prezentowane materiały znajdziesz w arkuszach o różnej grubości. Są to produkty przeznaczone do montażu pod podłogi pływające, zwłaszcza w budownictwie mieszkaniowym.

Sklep internetowy proizolacje.pl to doskonałe miejsce, by zaopatrzyć się w najlepszej jakości styropian oraz inne materiały termoizolacyjne dla budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego i użyteczności publicznej. Znajdziesz w tym miejscu zarówno styropian akustyczny, jak i specjalne rodzaje materiałów izolacyjnych na stropy, dachy, fundamenty i elewacje. Przyjrzyj się naszej ofercie i zamów interesujące Cię kategorie produktów.

pixel