Wełna na dach skośny

( ilość produktów: 28 )

Do przygotowania izolacji termicznej poddaszy w domach jednorodzinnych lub wielorodzinnych idealnie nadaje się wełna na dach skośny, w rolce. Najczęściej jest to wełna szklana, wyprodukowana z piasku kwarcowego, charakteryzująca się dobrymi właściwościami izolacyjnymi. Umieszczona pomiędzy krokwiami nie tylko zabezpiecza budynek przed utratą ciepła, ale także skutecznie wycisza.

Wełna mineralna na dach skośny - skuteczna izolacja poddaszy i strychów

Jednym z kluczowych elementów budynku, którego ocieplenie w znaczny sposób zredukuje straty ciepła, jest dach. Mineralna wełna na dach skośny to produkt stworzony z myślą o izolowaniu poddaszy i strychów, charakteryzujący się dużą elastycznością, a tym samym gwarantujący dużą wygodę montażu. Wełna mineralna w rolce bez problemu dopasowuje się do dowolnej konstrukcji dachu, w skuteczny sposób go izolując i wyciszając. Dzięki niej ocieplenie dachu skośnego nie sprawia najmniejszych problemów i z powodzeniem może być realizowane zarówno w obiektach nowych, jak i przy okazji remontów budynków wcześniej już użytkowanych. W ofercie sklepu proizolacje.pl znajdziesz wełnę o zróżnicowanych parametrach technicznych, w tym o różnej grubości i współczynniku przewodzenia ciepła lambda.

Inwestorom prywatnym, a także deweloperom i innym podmiotom, których może interesować skuteczna izolacja dachu skośnego, oferujemy różnorodne materiały izolacyjne wraz z dedykowanymi im akcesoriami montażowymi. Skorzystaj z naszego pośrednictwa i wybierz potrzebne Ci produkty, takie jak wełna na dach skośny, styrodur czy styropian. Zachęcamy do zapoznania się z całością naszej oferty i składania zamówień.

pixel