Styropian 10 cm

( ilość produktów: 6 )

Prawidłowe ocieplenie budynku to klucz do zmniejszenia rachunków za ogrzewanie i zwiększenia komfortu użytkowania domu – styropian 10 cm z naszej oferty świetnie się do tego nadaje. W naszym sklepie na Proizolacje.pl można znaleźć jedynie produkty renomowanych marek, a w tym styropian podłogowy 10 cm, oraz styropian do ocieplania dachu wiodących producentów. Sprzedawane przez nas produkty gwarantują trwałość przez wiele dekad, a jednocześnie nie tracą w czasie eksploatacji swoich parametrów, co jest kluczowe dla inwestora.

Styropian 10 cm ma cenę zależną od marki, ale staramy się zapewnić naszym klientom optymalny stosunek ceny do jakości. Na stronie każdego z produktów można znaleźć dokładne ceny zarówno za opakowanie, jak i za jeden metr kwadratowy. Styropian z naszej oferty marek, takich jak Synthos, czy Austrotherm gwarantuje współczynnik przewodzenia ciepła na optymalnym poziomie, jeśli chodzi o izolację budynku. Licząc w skali Lambda, produkty z naszego sklepu o grubości 10 cm wykazują się współczynnikiem w granicach 0,035 W/mK. Szczegółowe parametry znajdują się w opisach technicznych każdego z produktów. Każdy z nich jest precyzyjnie opisany, by klienci mogli idealnie dopasować styropian do swoich potrzeb.

Styropian 10 cm to idealne rozwiązanie do ocieplania budynków mieszkalnych, usługowych, a także garaży i pomieszczeń gospodarczych. Łatwość montażu styropianu pozwala na wykorzystanie go do ocieplenia poddasza, a także podłogi. Styropian podłogowy 10 cm przeznaczony jest do stosowania pod wylewkę i został tak zaprojektowany, by charakteryzować się optymalną wytrzymałością na odkształcenia. Klienci szukający styropianu o innej grubości, mogą u nas znaleźć te same modele styropianu w różnych wariantach. Styropian 10 cm cenę ma jednak niższą, niż cieńsze warianty, w stosunku do osiąganych przez niego parametrów izolacyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi wariantami styropianu dostępnego w naszym sklepie, a w razie pytań, chętnie odpowiemy na każde z nich!

pixel