Styropian fundamentowy SWISSPOR

( ilość produktów: 3 )

Cięty gładko i frezowany styropian fundamentowy Swisspor to produkt wodoodporny, przeznaczony do wykonywania warstwy izolacji cieplnej we wszystkich częściach podziemnych budynków oraz izolacji termicznej podłóg na gruncie. Charakteryzuje się dużą odpornością na działanie wilgoci, niską podatnością na odkształcenia i doskonałymi właściwościami termoizolacyjnymi.

Sprawdź styropian fundamentowy marki Swisspor

Jeśli szukasz dobrej jakości materiałów izolacyjnych do zabezpieczenia fundamentów budynku, oferta szwajcarskiej firmy wydaje się niezwykle interesująca. Korzystając z naszego pośrednictwa, możesz zaopatrzyć się w wiele różnych materiałów marki Swisspor, między innymi w nowoczesny styropian fundamentowy o niezwykle niskim współczynniku nasiąkliwości, również przy całkowitym zanurzeniu, o dużej wytrzymałości na naprężenia ściskające i jednym z najlepszych na rynku deklarowanych współczynników przewodzenia ciepła. Ocieplanie fundamentów styropianem Swisspor pozwoli w skuteczny sposób zaizolować podziemne części budynków mieszkalnych, przemysłowych lub użyteczności publicznej. Styropian fundamentowy Swisspor sprawdzi się również przy zabezpieczaniu podłóg na gruncie.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik produkcji styropian fundamentowy Swisspor w pozytywny sposób wyróżnia się na tle konkurencji. Jest produktem trwałym, odpornym na wilgoć i ściskanie, o doskonałych właściwościach termoizolacyjnych. Jest doskonałym wyborem dla domów jednorodzinnych i wielu innych budynków. Zapoznaj się z całością oferty sklepu proizolacje.pl i zamów potrzebne Ci materiały izolacyjne.

pixel