Spadki dachowe - stytopian spadkowy na dach

( ilość produktów: 4 )

Jeśli szukają Państwo najlepszych rozwiązań w zakresie materiałów izolacyjnych, serdecznie zachęcamy do kontaktu! PROIZOLACJE to firma, która dystrybuuje profesjonalne materiały izolacyjne dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb, w tym spadki styropianowe najlepszej jakości. Naszym priorytetem jest Państwa satysfakcja z zakupów, dlatego staramy się proponować bardzo atrakcyjne ceny na rynku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która jest dostępna na stronie internetowej.

Styropian spadkowy – spadki styropianowe

Jako liderzy na rynku oferujemy atrakcyjną gamę materiałów, które są przeznaczone do izolacji budowlanych, a więc mogą się przydać w profesjonalnej izolacji dachów, ścian zewnętrznych czy konstrukcji szkieletowych. W ofercie naszego sklepu znajduje się między innymi styropian spadkowy. Dzięki PROIZOLACJE mogą Państwo zdecydować się na zakupy bez ruszania się z domu, wprost z komfortowej przestrzeni własnego fotela! Współpraca z nami to czysta przyjemność – umożliwiamy dostawę na terenie Polski, gwarantujemy bezpieczne transakcje i na życzenie wystawiamy dowód zakupu.

Spadki styropianowe – oferta profesjonalnego styropianu spadowego

Płyty spadkowe przeznaczone są do profilowania płaskich tarasów i dachów oraz innych przestrzeni, które chcemy odpowiednio pochylić czy nadać im spadek w celu odprowadzenia wody opadowej oraz rozprowadzenia wody na połaci dachu bezpośrednio do otworów spustowych i rynien. Zastosowanie tego wygodnego i bezpiecznego rozwiązania jest dużo tańsze niż na przykład wykonanie spadków na konstrukcji dachu. Spadki styropianowe to atrakcyjny pomysł ze względu na lekkość materiału, co znacznie ogranicza ciężar dachu. Elementy styropianowe są łatwe i szybkie w montażu, który może odbyć się mechanicznie lub z wykorzystaniem kleju.

Styropian spadkowy to produkt o wielu możliwościach

Styropian spadkowy przeznaczony jest do profesjonalnego wykonywania izolacji termicznej dachów płaskich i odwróconych oraz tarasów. Ponadto produkt tego typu zapewnia skuteczne odprowadzanie wody deszczowej z całej połaci dachu. System w postaci klinów styropianowych zapewnia uzyskanie dowolnego pochylenia całej połaci dachowej, dzięki czemu można je dowolnie regulować w zależności od Państwa potrzeb.

To komfortowe i bezpieczne rozwiązanie dla Twojego domu, które gwarantuje spełnienie przepisów przeciwpożarowych oraz Twoich indywidualnych wymogów projektowych. Styropian spadkowy można zastosować do izolacji termicznej i odwodnienia dachów płaskich, zielonych i odwróconych oraz tarasów. Jest to produkt niezwykle szybki i łatwy do montażu, który gwarantuje obniżenie kosztów wykonania izolacji termicznej dachów oraz tarasów.

pixel