Wełna na dachy płaskie Isover

( ilość produktów: 5 )

Ocieplenie dachu płaskiego wymaga zastosowania dedykowanych do tego materiałów. W naszej ofercie dostępna jest wełna na dachy płaskie, która została zaprojektowana specjalnie do tego celu. Przez lata obecności w branży dobrze poznaliśmy rynek i wszystkich obecnych na nim producentów, więc wiemy, które produkty są najlepsze. Wełna do ocieplania dachów płaskich Isover z naszego asortymentu to produkty, którym można zaufać. Marka istnieje na rynku wiele lat i przez ten czas wypracowała sobie wiele pochlebnych opinii wśród dużych inwestorów, klientów indywidualnych i profesjonalistów zajmujących się branżą budowlaną. Dlatego też wełna na dachy płaskie Isover to jeden z najchętniej wybieranych produktów do takiego zastosowania.

Wełna do ocieplania dachów płaskich Isover – dlaczego ją wybrać?

Na rynku istnieje wiele marek, jednak inwestując w ocieplenie dachu, warto zdecydować się na sprawdzonego producenta ocieplenia. Wełna do ocieplania dachów płaskich Isover to produkt dedykowany do właśnie takiego zastosowania i został on opracowany z myślą o zapewnieniu jak najlepszej izolacji termicznej, przy jednoczesnym zachowaniu trwałości produktu. Wełna charakteryzuje się jednym z najlepszych współczynników przewodzenia ciepła na rynku i spełnia pod tym względem najwyższe normy. Nadaje się dzięki temu do budowy obiektów mających zachować wysokie parametry energooszczędności. Ponadto sposób wykonania jest taki, że wytrzymuje wystarczająco duże naprężenia i jest wytrzymała na rozciąganie prostopadłe do powierzchni czołowych. Wełna na dachy płaskie tej marki spełnia też przyjęte normy związane ze współczynnikiem oporu dyfuzyjnego pary wodnej i ma odpowiednią klasę reakcji na ogień.

W naszej ofercie staramy się zapewnić dostęp do wełny do ocieplania dachów płaskich Isover w różnych wariantach, by każdy mógł z łatwością wybrać produkt spełniający jego potrzeby. W naszym asortymencie mamy wszystkie najważniejsze produkty Isover dedykowane do ocieplania dachów płaskich.

pixel