Siatka do styropianu Bolix

( ilość produktów: 3 )

Wyprodukowane z włókna szklanego, elastyczne siatki do styropianu Bolix to produkty przeznaczone do wykonania warstwy zbrojonej w wybranym systemie ocieplenia ścian zewnętrznych budynków, ewentualnie w innych zastosowaniach zbrojarskich – pod tynki oraz warstwy szpachlowe na podłożach mineralnych. Skorzystaj z oferty sklepu proizolacje.pl i zamów wybrany rodzaj siatki.

Siatka do styropianu od Bolix

Odpowiednie przygotowanie podłoża poprzez jego zbrojenie z wykorzystaniem siatki Bolix to gwarancja trwałości elewacji i jej estetycznego wyglądu przez lata. W ofercie naszego sklepu znajdziesz różnorodne produkty tej polskiej marki, jednego z największych producentów chemii budowlanej w kraju, w tym przede wszystkim systemów elewacyjnych. Oferujemy oryginalne siatki do styropianu Bolix w wersji pancernej, charakteryzujące się wysoką gramaturą i ekstremalną odpornością na uderzenia oraz lekkie siatki do styropianu o wysokiej elastyczności i dość sztywnym splocie, do zastosowań bardziej uniwersalnych. Prezentowane siatki styropianowe Bolix w szczególności polecamy przy wykonywaniu warstw zbrojonych w systemach ociepleń zewnętrznych ścian budynków, w technologii ETICS.

Wybieraj materiały polskich marek, o potwierdzonej jakości wykonania! Jeśli szukasz porządnych siatek z włókna szklanego, zapoznaj się z naszą ofertą na oryginalne siatki do styropianu Bolix. Polski producent dba o powtarzalność sprzedawanych produktów, gwarantując ich trwałość, zadeklarowane właściwości mechaniczne i chemiczne. Sprawdź naszą ofertę i zamów potrzebny Ci rodzaj materiałów.

pixel