Styropian elewacyjny, fasadowy

( ilość produktów: 87 )

Podczas etapu ocieplenia budynku inwestorzy oraz właściciele stają przed wyborem odpowiedniego materiału. Na rynku możemy znaleźć wiele różnorodnych produktów, które charakteryzują się niezawodnością. Jednym z nich jest styropian fasadowy, którego prawidłowe zastosowanie może ograniczyć straty energii cieplnej do minimum. Jednak w ofercie firm znajdują się propozycje zarówno gładkie, jak i frezowane. Która z nich będzie odpowiednia dla budynku i czym się od siebie różnią? Na te pytania odpowiadamy poniżej.

Zacznijmy od wyjaśnienia, czym różnią się od siebie dwa rodzaje oferowanych płyt. Styropian elewacyjny frezowany został wyposażony w specjalne profilowanie na tzw. zakładkę, umożliwiające ułożenie go w taki sposób, aby zlikwidować miejsca, mogące przepuszczać ciepło, zwane mostkami termicznymi. Najczęściej stosuje się go w przypadku płyt nie grubszych niż 15cm. Jego tradycyjny odpowiednik, czyli materiał gładki, nie posiada frezów, a jego montaż polega na dokładnym przyklejeniu go do fasady za pomocą specjalnego kleju i dodatkowego zabezpieczenia pianką poliuretanową.

 

Styropian elewacyjny - niezbędny element ocieplenia budynku

Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę, jak bardzo istotna jest odpowiednia termoizolacja budynku. Właściwie dobrany i zamontowany styropian fasadowy pozwoli na ograniczenie strat ciepła do minimum, a tym samym pozwoli na obniżenie rachunków za energię i zapewni ogólną energooszczędność domu. Właśnie dlatego warto zdecydować się na materiał, charakteryzujący się niezawodnością, trwałością, niską przepustowością cieplną oraz łatwością montażu, taki jak styropian marki Swisspor, Termo Organika czy Arbet.

Wybór odpowiedniego materiału, jakim jest styropian elewacyjny, uzależniony jest przede wszystkim od grubości wybranych przez nas płyn oraz ewentualnego ryzyka powstania szczelin, mogących skutkować utratą energii cieplnej. Podczas jego zakupu należy zwrócić uwagę na współczynnik przewodzenia ciepła lambda, który powinien być jak najniższy. Nie bez znaczenia jest odpowiedni montaż materiału - zarówno frazowego, jak i gładkiego. Właściwe jego wykonanie i dodatkowe zabezpieczenie zagwarantują nam niezawodną termoizolację przez cały rok.

 

Styropian grafitowy - najwyższa jakość oraz trwałość

Ocieplanie jakiegokolwiek budynku, domu czy biura, wymaga zastosowania materiałów najwyższej jakości, dzięki którym będziesz mieć pewność, że spełnią one swoją funkcję i zapewnią prawidłową izolację. Znajdujący się w naszej ofercie styropian fasadowy to produkt, który z pewnością zasługuje na Twoją uwagę. Specjalnie z myślą o Twoich potrzebach i oczekiwaniach w naszym asortymencie znajdują się towary starannie wyselekcjonowane spośród tysięcy pozycji dostępnych na rynku polskim oraz zagranicznym. Dokonując zakupu w sklepie internetowym proizolacje.pl możesz być pewien, że nabywasz produkt najwyższej jakości. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą!

Mając na względzie potrzeby i oczekiwania naszych konsumentów, w naszym asortymencie znalazły się wyłącznie produkty pochodzące od wiodących producentów na rynku - zarówno tych polskich, jak i zagranicznych. Styropiany elewacyjne i fasadowe, które proponujemy Ci w naszej atrakcyjnej ofercie, zostały wyprodukowane przez następujące marki - szwajcarski Swisspor oraz polski Arbet, Yetico i Termo Organika. Każdy z towarów wybranych producentów dostępny jest w różnych rodzajach, np. Termonium Plus, Silver, Classic czy Komfort. Zadbaliśmy o to, aby nawet najbardziej wymagający klient mógł bez problemu dobrać produkt idealnie dopasowany do jego potrzeb.

 

Ociepl swoją elewację z profesjonalnym styropianem fasadowym

Styropian to jeden z najpopularniejszych materiałów używanych w celu izolacji i ocieplenia budynków. Prawidłowo użyty produkt najwyższej jakości przynosi naprawdę zaskakujące efekty. Każdy oferowany w sklepie internetowym styropian fasadowy /styropian elewacyjny został wyprodukowany przy użyciu najnowszej technologii, aby jak najbardziej sprostać oczekiwaniom konsumentów. Dzięki niemu w bezpieczny, skuteczny i co najważniejsze prosty sposób dokonasz izolacji termicznej budynku, która zagwarantuje, że ciepło pochodzące z ogrzewania nie wydostanie się na zewnątrz, a chłodne powietrze nie dostanie się do środka. Produkt również pomaga w wygłuszeniu hałasów.

Styropian fasadowy / styropian elewacyjny w atrakcyjnych cenach

Towary znajdujące się w ofercie sklepu internetowego proizolacje.pl pokochały już setki konsumentów, a Ty możesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów już dziś. Wystarczy, że wybierzesz idealnie dopasowany do Twoich potrzeb styropian elewacyjny/styropian fasadowy, aby już po kilku dniach został on dostarczony pod wskazany przez Ciebie adres. Dokonując zakupu w naszym sklepie możesz być pewien, że nabywasz produkt całkowicie oryginalny i fabrycznie zapakowany przez producenta. Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie naszej oferty lub wybranego przez Ciebie styropianu elewacyjnego, to serdecznie zachęcamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego. Życzymy przyjemnych zakupów!

pixel