Wełna na dachy skośne Isover

( ilość produktów: 19 )

Wyprodukowana z włókien szklanych charakteryzujących się doskonałymi właściwościami izolacyjnymi, mineralna wełna na dachy skośne ISOVER to sprawdzony produkt o korzystnym stosunku ceny do jakości. Sprawdź ofertę sklepu proizolacje.pl i zamów potrzebną ilość wełny mineralnej wraz z dedykowanymi jej akcesoriami, takimi jak taśmy montażowe klejące jedno- i dwustronne, folie oraz membrany paroizolacyjne i inne.

Skuteczna izolacja termiczna i akustyczna

Podstawową funkcją, jaką pełni wełna szklana na dachy skośne ISOVER jest ograniczenie strat ciepła, a tym samym zmniejszenie kosztów ogrzewania budynku. Zastosowanie wełny do zabezpieczenia dachu pozwala poprawić efektywność energetyczną domu, zwłaszcza jeśli zostanie uzupełnione o izolację ścian i fundamentów. W ofercie sklepu znajduje się wiele gatunków wełny marki ISOVER. Jeśli interesuje Cię wełna mineralna na dachy skośne ISOVER o najniższym współczynnikiem przewodzenia ciepła, czyli zapewniająca najlepszą izolację termiczną, postaw na produkt z serii SUPER-MATA PLUS. Co ważne, ta nowoczesna wełna skalna na dachy skośne ISOVER nie wymaga sznurkowania, a zatem jej montaż jest szybszy i wygodniejszy. W sklepie znajdziesz również tańsze wersje wełny tej marki z serii SUPER-MATA, PROFIT-MATA, UNI-MATA PLUS czy UNI-MATA. Sprawdź współczynnik delta dla każdego typu wełny i zamów produkt o interesujących Cię parametrach, w satysfakcjonującej cenie. Warto podkreślić, że wełna na dachy skośne ISOVER to sposób nie tylko na izolację termiczną dachu, ale i jego wygłuszenie. To szczególnie ważne w przypadku dachów krytych blachodachówką – wełna na dachy skośne wygłusza, dzięki czemu podczas opadów deszczu w budynku jest ciszej.

Skorzystaj z bogatej oferty produktowej naszego sklepu, sięgając po oryginalne materiały izolacyjne renomowanej marki ISOVER. Dla klientów przygotowaliśmy wiele rodzajów wełny oraz innych materiałów tej marki, umożliwiających wykonanie izolacji termicznej i akustycznej dowolnego dachu skośnego. Sprawdź, która wełna mineralna na dachy skośne ISOVER odpowiada Twoim potrzebom i złóż zamówienie. Zapraszamy!

pixel