Wełna mineralna szklana i skalna

( ilość produktów: 77 )

Wykonana z niepalnych włókien skalnych, przeznaczona do izolowania termicznego i akustycznego, klasyczna wełna mineralna to materiał o wszechstronnym zastosowaniu, powszechnie wykorzystywany w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym. Korzystając z oferty naszego sklepu internetowego, możesz zamówić wełnę w rolce lub zapewniających większy komfort montażu, już odpowiednio przyciętych arkuszach.

Do czego wykorzystywana jest wełna mineralna?

Stosowana przy izolowaniu dachów płaskich i spadzistych, wykorzystywana do izolacji ścian i stropów, izolowania konstrukcji szkieletowych, a także do wykonywania podłóg pływających na stropach międzykondygancyjnych, oferowana przez nas wełna mineralna dostępna jest w szerokim wyborze rodzajów, co powinno ułatwić zakup produktu o określonych, interesujących klienta parametrach technicznych. Co warte podkreślenia, na naszą ofertę składa się zarówno wełna skalna, wykonana z bazaltu, jak i produkowana z piasku kwarcowego wełna szklana. Oba rodzaje materiału charakteryzują się podobnymi właściwościami izolacyjnymi, ale wełny bazaltowe są nieco bardziej odporne na ogień. W sklepie proizolacje.pl znajdziesz również inne rodzaje materiałów izolacyjnych wraz z akcesoriami montażowymi.

Osobom planującym ocieplenie poddasza wełną dedykujemy bogaty asortyment materiałów izolacyjnych pochodzących od wielu renomowanych producentów. Oferowana przez nasz sklep, niepalna wełna mineralna to produkt doskonałej jakości, charakteryzujący się znakomitymi właściwościami izolacyjnymi, tak pod względem izolacji termicznej, jak i akustycznej. Sprawdź naszą ofertę i załóż zamówienie.

pixel