Styropian 2 CM

( ilość produktów: 9 )

Wykonanie solidnej izolacji zewnętrznej budynku to podstawowa kwestia, jeśli chce się zachować optymalne parametry techniczne – styropian 2 cm idealnie się do tego nadaje. Dostępne w naszej ofercie produkty, to nie tylko styropiany fasadowe, gdyż nadają się do ocieplenia podłogi lub sufitu. Styropian podłogowy 2 cm to rozwiązanie, które sprawdzi się w budynkach gospodarczych, garażach, a także budynkach usługowych, produkcyjnych, czy magazynowych. Biorąc pod uwagę cenę styropianu 2 cm, zapewnia on świetny stosunek kosztów, do osiąganych wyników w izolacji budynku.

Styropian 2 cm fasadowy sprawdzi się również w powyższych zastosowaniach. Jest to stosunkowo cienki wariant styropianu, jednak ze względu na wykonanie ze sprawdzonych surowców osiąga świetny współczynnik przewodzenia ciepła.

W naszym sklepie bazujemy jedynie na produktach pochodzących od renomowanych producentów, takich jak Austrotherm, czy Synthos, więc nasi klienci mają zapewnioną gwarancję najwyższej jakości. Produkty tych marek są stosowane przez najbardziej wymagających inwestorów, którzy oczekują od styropianu zachowania trwałości przez wiele dekad. Ponadto sprawdzone materiały dają inwestorom pewność, że po kilku latach eksploatacji nie zaczną tracić swoich parametrów izolacyjnych. W przypadku styropianu podłogowego 2 cm jest on wystarczająco odporny na naprężenia, by móc go zastosować pod posadzką.

Szczegółowe parametry techniczne każdego z produktów znajdują się w opisach każdego z nich. Nasi klienci mogą więc precyzyjnie dopasować styropian 2 cm do swoich potrzeb. W razie konieczności w naszym asortymencie znajdują się też wersje o wiele grubsze. Ceny styropianu 2 cm podane są w naszym sklepie za całe opakowanie, jeden metr kwadratowy, a także metr sześcienny, by klienci mogli łatwo zaplanować niezbędną ilość.

Zapraszamy do sprawdzenia szczegółowych opisów każdego z produktów dostępnych w naszym sklepie na Proizolacje.pl. W razie konieczności wyjaśnienia szczegółów zakupu, zapraszamy również do kontaktu.

pixel