Kleje do styropianu

( ilość produktów: 19 )

Charakteryzujący się dobrą przyczepnością do różnych typów podłoży, uniwersalny klej do styropianu to niezbędny element każdego systemu ocieplenia domu, którego podstawę stanowią różnego rodzaju styropiany elewacyjne, w tym grafitowe. W ofercie sklepu proizolacje.pl znajdziesz wiele typów klejów o różnych parametrach roboczych. Sprawdź i zamów potrzebny Ci ich rodzaj.

Uniwersalne kleje do styropianu

Z myślą o zróżnicowanych potrzebach naszych klientów do oferty sklepu wprowadziliśmy uniwersalne kleje do styropianu, które gwarantują dobre wiązanie do podłoży mineralnych, takich jak beton i gazobeton, tynki cementowe, wapienne i cementowo-wapienne, prefabrykaty żelbetowe czy elementy ceramiczne i keramzytobetonowe. W sklepie znajdziesz również wysokiej klasy klej do styropianu i warstwy zbrojącej, przystosowany do zatapiania siatki i przyklejania płyt styropianowych powszechnie stosowanych w systemach ocieplenia ścian zewnętrznych na typowych podłożach mineralnych. Dzięki naszym produktom klejenie styropianu jest możliwe również przy niższych temperaturach powietrza niż 5 stopni Celsjusza. Wystarczy wybrać produkt o odpowiednich parametrach technicznych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na produkty marki Bolix, Termo Organica i Koelner. Zamów klej do styropianu o pożądanych właściwościach, gwarantujący dobre wiązanie na określonym, interesującym Cię typie powierzchni, charakteryzujący się dużą odpornością na zmienne warunki atmosferyczne. W sklepie znajdziesz również inne materiały stosowane w nowoczesnych systemach ocieplenia budynków.

pixel