SIATKA DO STYROPIANU

( ilość produktów: 8 )

Do wykonania warstwy zbrojonej w systemach ociepleń budynków powszechnie dziś stosowanym materiałem budowlanym jest siatka do styropianu. Najczęściej jest to siatka powlekana z włókna szklanego, charakteryzująca się dużą wytrzymałością, dobrymi właściwościami izolacyjnymi i zdolnością do kompensacji naprężeń, jakie mogą występować podczas nagrzewania się elewacji w upalne dni roku.

Siatki styropianowe do elewacji

Stosowanie siatki do styropianu zapobiega powstawaniu pęknięć na powierzchni elewacji budynku i jest podstawą profesjonalnie wykonanej warstwy zbrojonej stosowanej w wielu systemach ociepleń. Siatka do styropianu minimalizuje naprężenia i ułatwia realizację prac związanych z wykończeniem elewacji budynku. W ofercie przygotowanej przez sklep internetowy proizolacje.pl znajdziesz oryginalne materiały budowlane takich producentów jak Bolix, Koelner czy Termo Organica. To produkty o zróżnicowanej gramaturze, przeznaczone do zastosowań typowych i specjalnych, na przykład do użycia w miejscach, gdzie istnieje konieczność dodatkowego wzmocnienia elewacji. Grubsza siatka na styropian lepiej przenosi naprężenia i w ten sposób minimalizuje ryzyko powstania pęknięć na powierzchni elewacji.

Skorzystaj z oferty naszego sklepu i zamów materiały niezbędne do wykonania izolacji budynku w interesujących Cię systemach ociepleń. Siatka do styropianu to jeden z podstawowych materiałów, jakich możesz potrzebować. W sklepie czekają na Ciebie różne rodzaje siatek z włókna szklanego, przeznaczone do zastosowań standardowych i ich specjalne wersje do wzmocnienia elewacji. Sprawdź i zamów interesującą Cię ich wersję.

pixel