Styropian akustyczny SWISSPOR

( ilość produktów: 1 )

Prawidłowo wykonana izolacja cieplna budynku ma ogromne znaczenie. Sprawia ona, że straty ciepła są zdecydowanie mniejsze, co pozwala ograniczyć wysokość opłat na ogrzewanie. Nie można zapominać jednak również o izolacji akustycznej, która sprawia, że hałas jest skutecznie tłumiony. Świetnie w obu przypadkach sprawdza się styropian. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy styropian akustyczny znanej i cenionej marki Swisspor.

Czym charakteryzuje się proponowany styropian akustyczny Swisspor?

Proponowany styropian akustyczny Swisspor to płyty styropianowe, do wykonania których wykorzystywany jest styropian ekspandowany. Poddawany jest specjalnej obróbce mechanicznej, dzięki której nabiera pożądanych właściwości. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego procesu produkcji charakteryzuje się naprawdę wysokim współczynnikiem tłumienia dźwięków, co oznacza, że naprawdę bardzo dobrze sprawdza się w przypadku izolacji akustycznej. Doskonale sprawdza się w przypadku podłóg pływających, efektywnie chroniąc przed dźwiękami uderzeniowymi. Można stosować go, jeśli obciążenie użytkowe nie jest większe niż 4,0 kPa.

Styropian akustyczny Swisspor cena – czy styropian dostępny w naszym sklepie jest drogi?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że współcześni klienci mają niemałe oczekiwania zarówno jeśli chodzi o jakość produktów, jak i ich cenę. Dlatego tym, co nas wyróżnia na rynku jest naprawdę przystępna polityka cenowa. Dbamy o to, aby styropian akustyczny w naszym sklepie dostępny był w atrakcyjnej cenie. Nie windujemy cen. Dajemy możliwość zakupu niezbędnych materiałów budowlanych bez konieczności wydawania ogromnych pieniędzy.

Interesuje Cię styropian akustyczny? Chcesz kupić ten naprawdę dobrej marki? Zależy Ci na tym, aby charakteryzował się bardzo dobrą jakością? Chcesz mieć pewność, że współczynnik tłumienia dźwięków będzie naprawdę wysoki? Nie czekaj. Zapraszamy do bliższego poznania naszej oferty. U nas znajdziesz taki styropian akustyczny, który w pełni Cię zadowoli.

pixel