Spadki dachowe laminowane papą

( ilość produktów: 1 )

Styropian laminowany to wyjątkowy produkt na miarę Państwa potrzeb! Te płyty styropianowe oklejane papą wykonane są w układzie warstwowym, w którym papa podkładowa zostaje przyklejona do płyt styropianowych lepikiem asfaltowym bez wypełniaczy. Do produkcji tych płyt pokrytych papą używany jest styropian samogasnący, zaś płyty pokryte hydroizolacją z papy mogą występować w postaci oklejanych dwustronnie. Takie płyty są więc laminowane z jednej lub dwóch stron papą podkładową na welonie z włókien szklanych klejem poliuretanowym.

 

Styropian laminowany, czyli oklej sobie ciepło

Jeśli interesuje Państwa styropapa grafitowa lub styropian laminowany, zapraszamy na zakupy na naszą stronę internetową. Nie muszą się Państwo ruszać z domu! Jak na liderów przystało, umożliwiamy dostawę na terenie Polski, gwarantujemy bezpieczne transakcje bezgotówkowe i na życzenie wystawiamy dowód zakupu. Jesteśmy znani z profesjonalnej obsługi klientów – ich satysfakcja jest dla nas priorytetem.

Nasz asortyment jest przeznaczony do wykonania izolacji termicznej powierzchni wszystkich pokryć dachowych, których nachylenie nie powinno przekraczać dwadzieścia procent. Przy montażu trzeba pamiętać tym, że płyty izolacyjne powinny być układane na niepalnych podłożach, a więc na przykład na pofałdowanych blachach czy płytach żelbetowych. Płyty tego typu mogą być też układane na istniejącym pokryciu papowym.

Najlepsza oferta styropianu laminowanego

W zależności od podłoża płyty izolacyjne mogą zostać przyklejone do powierzchni ocieplanej na dwa sposoby. W przypadku podłoża płaskiego lepik rozprowadza się na uprzednio zagruntowanym podłożu, a następnie przyciska do powierzchni płyty izolacyjnej. Z kolei przy powierzchniach nierównych masę klejącą rozprowadza się bezpośrednio na powierzchni płyty izolacyjnej, a następnie stroną pokrytą lepikiem dociska się do podłoża i boków ułożonych wcześniej płyt. Tak powstaje styropian laminowany. Sam proces ocieplania płytami izolacyjnymi kończy się zabezpieczeniem całej powierzchni warstwą papy wierzchniego krycia (a zatem termozgrzewalną lub tradycyjną), która została dopuszczona do stosowania aprobatą techniczną.

pixel