Styropian frezowany 16 cm

( ilość produktów: 4 )

Prawidłowe zaizolowanie fundamentów to kluczowy aspekt związany z energooszczędnością budynku. Dostępny w naszym sklepie styropian 16 cm frezowany idealnie nadaje się do tego typu zastosowań. W naszym asortymencie oferujemy styropian w różnych wariantach, ale każdy z nich pochodzi od renomowanych producentów dobrze znanych na rynku, takich jak Swisspor, czy Yetico. Są to marki, których nie trzeba przedstawiać, zwłaszcza profesjonalistom. Przez lata działalności zyskaliśmy zaufanie wśród zawodowych ekip budowlanych, co najlepiej świadczy o jakości oferowanych przez nas styropianów do ocieplania fundamentów.

Styropian frezowany 16 cm – parametry

Na naszą ofertę składają się styropiany 16 cm frezowane o różnych parametrach. Wszystkie spełniają jednak współczesne, mocno wyśrubowane standardy jeśli chodzi o poziom gwarantowanej izolacji. Współczynnik przewodzenia ciepła wyrażony w Lambda w większości produktów oscyluje wokół 0,36, co jest świetnym wynikiem gwarantującym izolację na najwyższym poziomie. Producenci szczegółowo określają także naprężenia ściskające, czy nasiąkliwość wodą przy długotrwałym zanurzeniu, więc każdy może z łatwością dopasować produkt spełniający jego indywidualne potrzeby. Każdy styropian frezowany 16 cm jest szczegółowo opisany pod względem parametrów technicznych, więc po więcej szczegółów zapraszamy do opisów produktów każdego z nich. Większość produktów posiada standardowy wymiar płyty 600 mm x 1250 mm.

Styropiany frezowany 16 cm z naszego asortymentu idealnie nadaje się do izolowania fundamentów nie tylko ze względu na grubość i materiał wykonania, ale także precyzyjne wykonanie frezowania. Dzięki temu, że stosuje się produkty frezowane, można osiągnąć większą szczelność zarówno pod względem tworzenia się mostków termicznych, jak i przenikania wody, a to w przypadku styropianów fundamentowych jest niezwykle istotne.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą styropianów frezowanych 16 cm, a także akcesoriów do ich montażu. W razie pytań służymy pomocą.

pixel