Styropian grafitowy ARBET na dach, podłogę, parking

( ilość produktów: 1 )

Odpowiedni styropian to niezbędny zakup, jeśli chce się osiągnąć optymalny poziom izolacji budynku. Dostępny w naszej ofercie styropian grafitowy Arbet to materiał dla najbardziej wymagających klientów. Arbet to firma pochodząca z Polski, która od lat z powodzeniem działa nie tylko na rodzimym rynku, ale też w innych krajach europejskich. W tym czasie styropian grafitowy Arbet zyskał bardzo przychylne opinie nawet wśród wymagających klientów i firm budowlanych. Arbet posiada kilka zakładów produkcyjnych, które gwarantują jakość styropianu grafitowego na najwyższym poziomie, a także pełną powtarzalność jeśli chodzi i parametry techniczne każdej partii. Styropian na dach Arbet, a także na podłogi zdobywa również różne nagrody branżowe.

Styropian na dach i podłogę Arbet

Styropian grafitowy Arbet jest u nas dostępny w wielu wariantach jeśli chodzi o grubość. Najcieńsze płyty mają zaledwie 1 cm grubości podczas gdy najgrubsze mają grubość nawet 30 cm. Dzięki temu można z powodzeniem dopasować wariant odpowiedni dla każdego rodzaju budynku – mieszkalnego, gospodarczego, przemysłowego, czy usługowego. Wiele grubości dostępna jest w wersji frezowanej. Styropian na dach Arbet to gwarancja zachowania izolacyjności na bardzo wysokim poziomie. Współczynnik przewodzenia ciepła Lambda wynosi aż 0,031 W/mK. To daje gwarancję osiągnięcia parametrów termicznych adekwatnych dla budynków pasywnych. Ponadto styropian na podłogę Arbet idealnie sprawdzi się do izolacji podłóg, gdyż ma dużą wytrzymałość na ściskanie. Dopuszczalna siła naprężenia przy 10% odkształcenia względnego wynosi aż 60 kPa.

W celu złożenia zamówienia prosimy o skorzystanie z dostępnego przy każdym produkcie kalkulatora, gdzie wybiera się grubość styropianu, a także odpowiednią ilość w m2 lub m3. W razie pytań dotyczących samego produktu lub kwestii logistycznych zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub mailowego. Możemy też pomóc na czacie, na którym nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania.

pixel