Styropian grafitowy AUSTROTHERM na dach, podłogę, parking

( ilość produktów: 1 )

Wszechstronność styropianu od lat daje producentom materiałów budowlanych okazję do wykazania się poprzez coraz to ciekawsze zastosowania. Jednym z bardziej interesujących przykładów takiej branżowej kreatywności jest styropian grafitowy, którego to nie mogło zabraknąć również w naszej propozycji.

Styropian grafitowy Austrotherm - skorzystaj z wyjątkowych parametrów

Ten niezwykle uniwersalny materiał izolacyjny cieszy się niesłabnącą popularnością, głównie ze względu na ponadprzeciętne parametry, którymi się wyróżnia. Od optymalnego współczynnika przewodzenia ciepła po wygodną grubość - styropian grafitowy Austrotherm to propozycja dla osób, które nie uznają półśrodków względem dobieranych materiałów budowlanych.

Warto zaznaczyć, iż jest to styropian wyróżnia się wyjątkowymi parametrami między innymi w wyniku metody używanej do jego produkcji. Spieniony polistyren z zawartością grafitu daje lepszą izolacyjność oraz charakterystyczny, ciemniejszy kolor produktu. Warto zaznaczyć, że producent wychodzi naprzeciw indywidualnym potrzebom klientów i choć styropian grafitowy Austrotherm na dach jest dostępny w standardowej ofercie o wymiarach 500x1000 mm każda płyta, to możliwe jest zamówienie innej wielkości.

Styropian grafitowy Austrotherm na podłogę - izolacja cieplna dla nowoczesnego budownictwa

Kolejnym walorem oferowanego w naszym sklepie styropianu grafitowego jest jego bogate zastosowanie. Bez względu na to, czy szukasz materiału do użycia w budownictwie mieszkalnym, czy użyteczności publicznej - dostępny w tej kategorii styropian grafitowy austrotherm na podłogę z całą pewnością odpowie na te wymagania.

Równie interesująco prezentuje się to względem samego umiejscowienia w konstrukcji. ten styropian możesz równie dobrze zastosować na stropach podłogo o sztywnej konstrukcji, co do przestrzeni między krokwiami dachów stromych. W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do dyspozycji. Zachęcamy do skorzystania z interesującej oferty - wysokiej jakości styropianu grafitowego w konkurencyjnej cenie.

pixel