Styropian EPS 80 031 DACH PODŁOGA GRAFIT Styropian PLUS

Styropian EPS 80 031 DACH PODŁOGA GRAFIT Styropian PLUS
Współczynnik przewodzenia ciepła - Lambda: λD– 0,031 [W/mK]
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu względnym - CS(10): 80 kPa
shipping_label: Styropianplus
Grubość: 1 cm
Objętość opakowania [m3]: 0,3 m3
Ilość [m2] w opakowaniu: 30 m2
Ilość płyt w opakowaniu: 60 szt.
opakowanie
m2
m3
90,41 zł
/ opakowanie

Masz pytania bądź chcesz złożyć zamówienie telefonicznie ? Zadzwoń lub napisz do nas !

Tel : 690 533 333

Adres email : sklep@proizolacje.pl

 

Styropian EPS 80 031 DACH PODŁOGA GRAFIT

Styropian grafitowy STYROPIAN EPS 80 031 DACH PODŁOGA GRAFIT stanowi nowoczesne rozwiązanie w zakresie izolacji cieplnej w budownictwie. Jego zaawansowane właściwości czynią go jednym z najbardziej pożądanych materiałów na rynku. Wykonany z najwyższej jakości komponentów, ten styropian podłogowy spełnia surowe wymagania określone przez postanowienia EPSEN 13163-T1-L2-W2-S2-P5-CS(10)80-BS100-DS(N)5-DS(70,-)3.

Kluczową cechą produktu jest jego klasa reakcji na ogień E, co gwarantuje jego bezpieczeństwo w sytuacjach ekstremalnych. Ale to nie wszystko. Wyjątkowo niski współczynnik przewodzenia ciepła λD wynoszący ≤ 0,031 W/(m·K) zapewnia doskonałe właściwości izolacyjne, co przekłada się na oszczędności w kosztach ogrzewania. Ponadto naprężenie ściekające przy 10% odkształceniu względnym osiąga ≥ 80 kPa, podczas gdy wytrzymałość na zginanie to imponujące ≥ 100 kPa.

Styropian ten charakteryzuje się również niezrównaną stabilnością wymiarową. Zarówno w stałych normalnych warunkach laboratoryjnych, jak i w zmiennych warunkach temperatury i wilgotności, zachowuje swoje wymiary z niewielkimi tolerancjami. Grubość T1 ma tolerancję ± 0,5%, długość L2 i szerokość W2 wynoszą ± 3%, a prostokątność S2 i płaskość P5 są dokładnie określone z tolerancjami wynoszącymi odpowiednio ± 1mm, ± 2mm, ± 2mm, ± 2mm/m i ± 5 mm. Co więcej, ten styropian podłogowy jest zdolny do wytrzymywania obciążenia użytkowego do 2,4 t/m2, co czyni go idealnym rozwiązaniem do zastosowań podłogowych.

Zgodnie z normą EN 13163, styropian grafitowy znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie. Jest doskonałym wyborem do izolacji cokołów w zewnętrznych zespolonych systemach ociepleń, ścian niewiele poniżej poziomu gruntu z izolacją przeciwwodną, podłóg pod podkładem posadzkowym czy podłóg na gruncie z podkładem posadzkowym. Sprawdza się także w stropodachach pełnych bez dostępu oraz w wielu innych zastosowaniach, dla których deklarowane parametry produktu są idealne.

Podsumowując, styropian grafitowy to wybór dla tych, którzy cenią sobie jakość, bezpieczeństwo i wydajność. Jego zaawansowane właściwości techniczne i szeroki zakres zastosowań sprawiają, że jest to produkt niezbędny dla każdego, kto dąży do doskonałości w dziedzinie izolacji cieplnej w budownictwie.

Zamówienie i Realizacja

Zamówienia na Styropian EPS 80 031 Dach Podłoga grafit przyjmujemy poprzez portal internetowy, drogą mailową lub telefonicznie. Abyśmy mogli przystąpić do realizacji zamówienia, jego wielkość musi osiągnąć minimalny próg logistyczny ustalony na 30 m3. Warunek ten dotyczy łącznej ilości styropianu od tego producenta, przy czym klient ma możliwość swobodnego wyboru spośród płyt o zróżnicowanych grubościach i rodzajach.

Jeśli ilość zamawianego towaru jest mniejsza niż wymagane minimum logistyczne, serdecznie zachęcamy do nawiązania z nami kontaktu. Z przyjemnością sprawdzimy, czy istnieje możliwość realizacji mniejszej dostawy, lub zaproponujemy dostosowane do Państwa potrzeb alternatywne rozwiązania. Oferujemy bezpłatną dostawę na terenie całego kraju, pod warunkiem spełnienia warunków minimum logistycznego. Nasze usługi dostarczania przesyłek realizujemy w granicach następujących województw: zachodniopomorskie, lubuskie, dolnośląskie, opolskie, łódzkie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, a także częściowo na obszarze województwa mazowieckiego. Dostarczamy zamówienia od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00.

Współczynnik przewodzenia ciepła - Lambda
λD– 0,031 [W/mK]
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu względnym - CS(10)
80 kPa
Grubość
1 cm
Frezowanie
Nie
Objętość opakowania [m3]
0,3 m3
Ilość [m2] w opakowaniu
30 m2
Ilość płyt w opakowaniu
60 szt.
Wymiar płyty
1000 mm x 500 mm
Dostawa możliwa na obszarze
zachodniopomorskie, lubuskie, dolnośląskie, opolskie, łódzkie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie i częściowo na terenie woj mazowieckiego
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel