Styropian EPS 100 031 DACH PODŁOGA GRAFIT Styropian PLUS

Styropian EPS 100 031 DACH PODŁOGA GRAFIT Styropian PLUS
Współczynnik przewodzenia ciepła - Lambda: λD– 0,031 [W/mK]
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu względnym - CS(10): 100 kPa
shipping_label: Styropianplus
Grubość: 1 cm
Objętość opakowania [m3]: 0,3 m3
Ilość [m2] w opakowaniu: 30 m2
Ilość płyt w opakowaniu: 60 szt.
opakowanie
m2
m3
107,01 zł
/ opakowanie

Masz pytania bądź chcesz złożyć zamówienie telefonicznie ? Zadzwoń lub napisz do nas !

Tel : 690 533 333

Adres email : sklep@proizolacje.pl

 

Styropian EPS 100 031 DACH PODŁOGA GRAFIT

Styropian grafitowy STYROPIAN EPS 100 031 DACH PODŁOGA GRAFIT to nowatorskie rozwiązanie w zakresie materiałów izolacyjnych przeznaczonych dla budownictwa. Tworzony z dbałością o szczegóły, ten wyjątkowy styropian podłogowy spełnia wymogi normy EPSEN 13163-T1-L2-W2-S2-P5-CS(10)100-BS150-DS(N)5-DS(70,-)2, co świadczy o jego wysokiej jakości i niezawodności.

Produkt charakteryzuje się klasą reakcji na ogień E, co świadczy o jego bezpiecznym użyciu w różnorodnych warunkach. Wyjątkowy współczynnik przewodzenia ciepła λD wynoszący ≤ 0,031 W/(m·K) zapewnia doskonałe parametry izolacyjne, co w praktyce przekłada się na znaczące oszczędności energii. Warto też podkreślić, że styropian ten cechuje naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu względnym na poziomie ≥ 100 kPa oraz imponująca wytrzymałość na zginanie, która osiąga wartość ≥ 150 kPa.

Co więcej styropian grafitowy zachowuje swoją stabilność wymiarową zarówno w standardowych warunkach laboratoryjnych, jak i w specyficznych warunkach wilgotności czy temperatury. Grubość płyty T1 podlega niewielkiej tolerancji ± 0,5%, podobnie jak długość L2 i szerokość W2, które mają tolerancje odpowiednio ± 2% i ± 1mm. Prostokątność S2 oraz płaskość P5 wykazują precyzyjne wartości z tolerancją ± 2mm i ± 5mm. Warto zwrócić uwagę na zdolność do wytrzymywania obciążenia użytkowego do 3 t/m2, co sprawia, że jest idealny do zastosowań podłogowych w budynkach o różnorodnym przeznaczeniu.

Zgodnie z normą EN 13163, płyty styropianu podłogowego mają szerokie zastosowanie w budownictwie mieszkalnym oraz użyteczności publicznej. Doskonale sprawdzają się w izolacji ścian poniżej poziomu gruntu, podłóg pod podkładem posadzkowym średnio obciążonym, podłóg na gruncie z podkładem posadzkowym średnio obciążonym, stropodachów pełnych bez dostępu, jak również w zewnętrznych systemach ociepleń ścian, nadproży oraz osłon okiennych. Ten wszechstronny styropian podłogowy odpowiada na potrzeby rynku budowlanego, oferując doskonałe parametry techniczne oraz szerokie spektrum zastosowań. Jeśli szukasz niezawodnej izolacji o wysokich parametrach, styropian ten to rozwiązanie stworzone dla Ciebie.

Zamówienie i realizacja grafitowego styropianu podłogowego

Zamówienia na Styropian EPS 100 031 Dach Podłoga grafit można złożyć poprzez stronę internetową, drogą mailową lub telefonicznie. Abyśmy mogli przystąpić do realizacji zamówienia, jego wielkość musi spełnić minimum logistyczne 30 m3. Warunek ten dotyczy łącznej ilości styropianu tego Producenta, przy czym klient ma możliwość swobodnego wyboru spośród płyt o zróżnicowanych grubościach i rodzajach.

Jeśli ilość zamawianego towaru jest mniejsza niż wymagane minimum logistyczne, zachęcamy do kontaktu z nami. Z przyjemnością sprawdzimy czy istnieje możliwość realizacji mniejszej ilości lub zaproponujemy dostosowane do Państwa potrzeb alternatywne rozwiązania. Oferujemy bezpłatną dostawę na terenie całego kraju pod warunkiem spełnienia minimum logistycznego. Styropian tego Producenta dostarczamy w granicach następujących województw: zachodniopomorskie, lubuskie, dolnośląskie, opolskie, łódzkie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, a także częściowo na obszarze województwa mazowieckiego. Dostawy realizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Współczynnik przewodzenia ciepła - Lambda
λD– 0,031 [W/mK]
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu względnym - CS(10)
100 kPa
Grubość
1 cm
Frezowanie
Nie
Objętość opakowania [m3]
0,3 m3
Ilość [m2] w opakowaniu
30 m2
Ilość płyt w opakowaniu
60 szt.
Wymiar płyty
1000 mm x 500 mm
Dostawa możliwa na obszarze
zachodniopomorskie, lubuskie, dolnośląskie, opolskie, łódzkie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie i częściowo na terenie woj mazowieckiego
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel