Papa paroizolacyjna samoprzylepna SOPRAVAP STICK ALU S 16 Soprema

Papa paroizolacyjna samoprzylepna SOPRAVAP STICK ALU S 16 Soprema
Długość: 20 m
Szerokość: 1,08 m
Opakowanie 1 rolka to [m2]: 21,6 m2
1 rolka to część [palety]: 0,033333333333333 [palety]
rolka
m2
palety
800,23 zł
/ rolka

Masz pytania bądź chcesz złożyć zamówienie telefonicznie ? Zadzwoń lub napisz do nas !

Tel : 690 533 333

Adres email : sklep@proizolacje.pl

 

Samoprzylepna papa Paroizolacyjna SOPRAVAP STICK ALU S16 – innowacyjna papa do profesjonalnych zastosowań hydroizolacyjnych.

SOPRAVAP STICK ALU S16, dostępna na proizolacje.pl, to rewolucyjna papa paroizolacyjna samoprzylepna, stworzona z myślą o zapewnieniu efektywnej ochrony w jednowarstwowych i wielowarstwowych dachowych systemach hydroizolacyjnych. O grubości 1,6 mm i giętkości do -20°C, jest produkowana z bitumu modyfikowanego elastomerem SBS, co zapewnia jej wyjątkową elastyczność i trwałość.

Konstrukcja SOPRAVAP STICK ALU S16 opiera się na kompozycie włókniny poliestrowej i włókien szklanych wzmocnionych folią aluminiową, co gwarantuje wysoką wytrzymałość oraz efektywną barierę paroizolacyjną. Wierzchnia strona papy wykończona jest piaskiem drobnoziarnistym, co umożliwia łatwe stosowanie klejów bitumicznych na zimno lub gorącego bitumu, a spodnia strona samoprzylepna zabezpieczona jest usuwalną folią zabezpieczającą.

SOPRAVAP STICK ALU S16 jest idealna do zastosowania w systemach hydroizolacyjnych, zarówno na dachach płaskich, jak i pod ciężkim zabezpieczeniem powierzchni oraz pod uprawy roślinne. Jej samoprzylepna konstrukcja sprawia, że instalacja jest szybka i łatwa, co jest szczególnie ważne w szybkich i efektywnych pracach budowlanych.

Montaż SOPRAVAP STICK ALU S16 jest prosty i intuicyjny. Poda się ją do zagruntowanego podłoża, rozwijając i usuwając folię zabezpieczającą, a następnie dociskając do podłoża, aby uniknąć powstawania pęcherzy powietrza. Zalecana temperatura układania wynosi minimum +10°C, a w niższych temperaturach wymagana jest aktywacja termiczna.

Produkt jest zgodny z normami dotyczącymi higieny, zdrowia i ochrony środowiska. Nie zawiera szkodliwych substancji, jest bezpieczny dla zdrowia i środowiska naturalnego.

Z technicznego punktu widzenia, SOPRAVAP STICK ALU S16 oferuje giętkość w niskiej temperaturze do -20°C, grubość 1,6 mm (± 5%), wykończenie wierzchnie z piaskiem, spodnie usuwalną folią zabezpieczającą oraz zakład podłużny ≥ 80 mm (30 mm zakład samoprzylepny, 50 mm zakład zgrzewalny). Wymiary rolki 20 x 1,08 m i waga 29 kg czynią ją odpowiednim rozwiązaniem dla różnorodnych zastosowań hydroizolacyjnych.

Wybierając SOPRAVAP STICK ALU S16, inwestują Państwo w produkt, który łączy wygodę samoprzylepnej aplikacji z efektywnością i trwałością, zapewniając skuteczną ochronę paroizolacyjną w każdym zastosowaniu.

Do pobrania
Długość
20 m
Szerokość
1,08 m
Opakowanie 1 rolka to [m2]
21,6 m2
1 rolka to część [palety]
0,033333333333333 [palety]
Osnowa
Kompozyt włókniny poliestrowej i włókien szklanych oraz folia aluminiowa
Masa asfaltowa
bitum modyfikowany elastomerem SBS
Grubość
1,6 mm (± 5%)
Klasa reakcji na ogień
E
Odporność na uderzenie (mm)
400 mm
Giętkość w niskiej temperaturze (°C)
(MDV) -20 °C
Wytrzymałość złączy na ścinanie (MDV)
≥ 500 N/50 mm
Maksymalna siła rozciągająca wzdłuż
900 N/50 mm
Maksymalna siła rozciągająca w poprzek
900 N/50 mm
Wytrzymałość na rozdzieranie (gwoździem)
≥ 200 N
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel