Finnfoam XPS FL 300 20 mm

  • Płyty z polistyrenu ekstrudowanego „Finnfoam FL-300” stosowane do izolacji termicznej, są wyrobami wysokiej jakości, zachowującymi właściwości izolacyjne nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Płyty izolacyjne „Finnfoam” produkuje się metodą ekstruz
Finnfoam XPS FL 300 20 mm
100,28 zł
/ opakowanie

Masz pytania bądź chcesz złożyć zamówienie telefonicznie ? Zadzwoń lub napisz do nas !

Tel : 690 533 333

Adres email : sklep@proizolacje.pl

 

Finnfoam XPS FL 300 20 MM - doskonała izolacja cieplna, w każdych warunkach

Zastosowanie płyt izolacyjnych XPS FL 300 20 MM, marki Finnfoam, z oferty proizolacje.pl, przy wykonaniu skutecznej izolacji cieplnej budynku - umożliwia szybki wzrost temperatury powietrza, w ogrzewanych pomieszczeniach. Jednocześnie zapobiegają szybkiemu wychładzaniu, poprzez stabilne utrzymywanie żądanej temperatury powietrza. Dlatego stanowią doskonałą termoizolację zarówno zimą, jak i latem.

Dzięki temu, że produkuje się je metodą ekstruzji - struktura ich materiału jest jednolita i zamknięta, gwarantując doskonałą izolację cieplną, wytrzymałość mechaniczną oraz wysoką odporność na wilgoć. Co więcej, zachowują swoje właściwości, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach, czyli na powierzchniach, które narażone są na największe obciążenia, czyli np. na dachach bądź w garażach.

Finnfoam XPS FL 300 20 MM - nowe rozwiązanie techniczne, w przystępnej cenie

Dzięki swojej budowie, płyty izolacyjne Finnfoam XPS FL 300 20 MM, wykazują wysoką izolacyjność termiczną oraz dobrą nośność, nawet przy niewielkim ciężarze. Dlatego nasze produkty spełniają rosnące wymagania klientów, dla których liczy się oszczędność energii w budownictwie oraz szybki i tani montaż.

Wierzymy, że jakość ma znaczenie, przez co spełniamy nawet najbardziej wygórowane wymagania, zapewniając: odpowiednią izolację termiczną, ochronę przed hałasem i drganiami, komfort mikroklimatyczny oraz odpowiednie warunki higieniczne.

Szerokie zastosowanie Finnfoam XPS FL 300 20 MM

Płyty marki Finnfoam to idealny materiał do izolacji fundamentów. Odporne na wilgoć, cykle zamarzania i rozmrażania oraz wytrzymałość na ściskanie, pozostają w nienaruszonym stanie, przez cały okres eksploatacji budynku.

Nasze produkty XPS FL 300 20 MM, to także najlepsza izolacja podłóg, przed działaniem pary wodnej oraz długotrwałych obciążeń. Sprawdzą się także w izolacji cieplnej dachu odwróconego/użytkowego, jak i dróg oraz parkingów, zabezpieczając je przed mrozem i wysadzinami. Zapraszamy po najlepsze płyty izolacyjne, które są gwarantem bezpieczeństwa, komfortu i najwyższej jakości.

Dane techniczne :

Właściwości

Wartość

Standard

Deklarowany współcz. przew. ciepła λD

0,031 - 0,037 W/mK

EN 13164

Wytrzymałość na ściskanie (10% odkszt.)

≥300 kPa

EN 826

Wytrzymałość na ściskanie (długotrwała w okresie 50 lat) (2% odkształcenie)

130 kPa

EN 1606

Nasiąkliwość wodą przy długotrwałym zanurzeniu (po 28 dobach)

cała płyta

≤0,2 %

EN 12087

200x200 mm okaz

≤0,5 %

EN 12087

wartość EN

≤0,7 %

EN 12087

Wytrzymałość na zamrażanie/rozmrażanie (300 cykli)

≤1 %

EN 12091

Nasiąkliwość wodą przy długotrwałej dyfuzji

≤1 %

EN 12088

Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel