Styropian Lubau FASADA EXTRA 040

Styropian Lubau FASADA EXTRA 040
Współczynnik przewodzenia ciepła - Lambda: λD– 0,040 [W/mK]
Grubość: 11 cm
Objętość opakowania [m3]: 0,28 m3
Ilość [m2] w opakowaniu: 2,5 m2
Ilość płyt w opakowaniu: 5 szt
opakowanie
m2
m3
61,30 zł
/ opakowanie

Masz pytania bądź chcesz złożyć zamówienie telefonicznie ? Zadzwoń lub napisz do nas !

Tel : 690 533 333

Adres email : sklep@proizolacje.pl

 

Lubau FASADA EXTRA 040

Styropian Lubau Extra 040 jest to nowoczesny materiał izolacyjny, który gwarantuje bardzo dobre właściwości przy ocieplaniu różnych obiektów. Przełoży się w znaczący sposób na odnotowywane oszczędności na kosztach ogrzewania. Wysoka jakość użytych surowców przy produkcji sprawia, iż styropian zachowuje swoje właściwości mechaniczne oraz izolacyjne przez bardzo długi okres czasu. Podstawową cechą jest współczynnikiem lambda na poziomie 0,040 [W/(mK)] który zapewnia bardzo dobre ocieplenie izolowanych powierzchni. Dzięki wzmocnionemu parametrowi wytrzymałości na rozciąganie ≥ 100 kPa płyty są sztywniejsze niż standardowe białe styropiany. Jest to dość istotne kiedy mamy do ocieplenia wysokie budynki lub narażone na mocniejsze podmuchy wiatru. Sama obróbka styropianu jest prosta i umożliwia precyzjne docinanie w miarę potrzeb bez nadmiernego kruszenia materiału. Właściwości te pozwalają na uzyskanie perfekcyjnego i estetycznego wykończenia fasady, która będzie przyciągać wzrok i podkreślać wyjątkowy charakter budynku. Przy odpowiednio zastosowanej grubości styropian spełni normy, które sa wymagane aby ubiegac się o dofinansownie np. z programu Czyste Powietrze.

 

Zastosowanie w praktyce dla białego styropianu fasadowego Lubau FASADA EXTRA 040

Płyty styropianowe Lubau Extra 040 znajdą zastosowanie przede wszystkim w ociepleniu ścian zewnętrznych. Z powodzeniem możemy je wykorzystać do ociepleń fasad w budynkach mieszkalnych jedno i wielorodzinnych, biurowych oraz przemysłowych. Styropian często jest też stosowany do ociepleń obiektów niemieszkalnych jak budynki gospodarcze, magazynki czy garaże. Z uwagi na bardzo korzystą relację ceny do parametrów styropian ten jest jednym z najczęściej wybieranych białych styropianów do ociepleń elewacji. Najczęściej wybierane grubości to 15 cm oraz 20 cm a dla obiektów gospodarczych, garaży 10 cm. Niewątpliwą zaletą białego styropianu jest możliwość jego montażu na elewacji podczas słonecznych dni gdyż nie nagrzewają się tak szybko jak styropiany grafitowe. Ponadto w niektórych przypadkach możemy zastosować go do dociepleń dachów skośnych pod i między krokwiami czyli w miejscach po których nie chodzimy i styropian nie jest narażony na zbyt duży nacisk. Podkreślając, Lubau Fasada Extra 040 to idealne rozwiązanie dla osób, które z różnych powodów nie chcą styropianu grafitowego a poszukują wyjątkowo jakościowego styropianu fasadowego. Styropian ten nie tylko efektywnie zabezpieczy budynek przed utratą ciepła, ale również zachwyci estetyką.

Zamówienie i realizacja

Styropian dostępny jest w grubościach od 2 cm do 20 cm. Płyty produkowane są w wersji o bokach płaskich a standardowy wymiar płyt wynosi 1000 x 500 mm. Dodatkowo dostępne są płyty frezowane czyli na zakładkę od grubości 8 cm do 20 cm. Pozwala to dobrać dowolną konfigurację styropianu zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Wszystkie produkty wytwarzane są na zamówienie i dostarczane w oryginalnych opakowaniach. Etykiety zawierają wszystkie najpotrzebniejsze informacje o produkcie. Każdy produkt posiada dokumentację potwierdzającą parametry w postaci deklaracji właściwości użytkowych.

Styropian Lubau EXTRA 040 można zamówić poprzez stronę internetową, telefonicznie pod numerem 690 533 333 lub mailowo pod adresem sklep@proizolacje.pl. Minimum logistyczne wynosi 25 m3 i dotyczy łącznej ilości styropianu tego producenta. Mogą być różne grubości oraz różne rodzaje. W przypadku mniejszej ilości prosimy o kontakt zweryfikujemy możliwość dostawy lub zaproponujemy alternatywne rozwiązanie. Dostawa spełniająca minimum logistyczne jest gratis w dowolne miejsce w kraju. Nie realizujemy dostaw za granicę. Dostawy realizowane są od poniedziałku do piątku w dni robocze w godzinach 8:00 – 16:00. Standardowy termin realizacji zamówień wynosi 3 – 10 dni roboczych. Więcej informacji o warunkach dostawy https://proizolacje.pl/pol-delivery.html Zachęcamy do kontaktu w przypadku dodatkowych pytań.

Współczynnik przewodzenia ciepła - Lambda
λD– 0,040 [W/mK]
Wytrzymałość na rozciąganie - TR
100 kPa
Grubość
11 cm
Frezowanie
Nie
Objętość opakowania [m3]
0,28 m3
Ilość [m2] w opakowaniu
2,5 m2
Ilość płyt w opakowaniu
5 szt
Wymiar płyty
1000 mm x 500 mm
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel