Styropapa Swisspor BITERM LAMBDA MAX dach/podłoga EPS 80

  • Swisspor BITERM ® LAMBDA MAX dach podłoga to warstwowe płyty izolacyjne z rdzeniem ze styropianu, w okładzinie z termozgrzewalnej papy asfaltowej. Rdzeń płyt wykonany jest z płyt styropianowych o naprężeniu ściskającym przy 10% odkształceniu względnym 80
Styropapa Swisspor BITERM LAMBDA MAX dach/podłoga EPS 80
Współczynnik przewodzenia ciepła - Lambda: λD– 0,031 [W/mK]
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu względnym - CS(10): 80 kPa
Objętość płyty [m3]: 0,14 m3
Wymiar płyty: 1000 mm x 1000 mm
metr kwadratowy
m3
79,58 zł
/ metr kwadratowy

Masz pytania bądź chcesz złożyć zamówienie telefonicznie ? Zadzwoń lub napisz do nas !

Tel : 690 533 333

Adres email : sklep@proizolacje.pl

 

Styropapa grafitowa Swisspor BITERM LAMBDA MAX dach/podłoga EPS 80

Mamy zaszczyt przedstawić wyjątkowy produkt w asortymencie producenta Swisspor - Styropapę BITERM LAMBDA MAX. Łącząc trwałość i wytrzymałość styropianu grafitowego z unikalnymi właściwościami izolacyjnymi pap. Produkt ten stanowi prawdziwy przełom w technologii izolacji cieplnej. Materiał ten osiąga doskonałe wyniki jeśli chodzi o efektywność energetyczną. Jej współczynnik przewodzenia ciepła wynosi zaledwie 0,031 W/mK, co umożliwia znaczące ograniczenie strat ciepła. Rdzeń tego produktu wykonany ze styropianu grafitowego charakteryzuje się naprężeniem ściskającym przy 10% odkształceniu względnym 80 kPa czyli 2,4 tony na m2. Oznacza to, że materiał ten jest odporny na różnego rodzaju obciążenia z zachowaniem doskonałych właściwości izolacyjnych. Produkt dostępny jest w grubościach od 4 cm do 30 cm ze stopniowaniem co 1 cm co pozwala dobrać grubość pod indywidualne potrzeby. Standardowy format płyt wynosi 100 cm x 100 cm z laminacją papą jednostronnie lub dwustronnie.

Zastosowanie styropapy Swisspor

Styropapa Swisspor BITERM LAMBDA MAX to doskonały wybór do izolacji cieplnej dachów - zarówno nowych, jak i starych, płaskich i skośnych, tarasów, balkonów, a także fundamentów przed pokryciem papą asfaltową.

Sposób montażu styropapy grafitowej BITERM LAMBDA MAX dach podłoga

Montaż BITERM LAMBDA MAX jest prosty i wydajny - wszystko dzięki konstrukcji płyt umożliwiającej montaż za pomocą kleju do styropianu lub kołków rozporowych. Wybór pomiędzy jedno- a dwustronną laminacją papą podkładową daje dodatkową elastyczność i możliwość dostosowania do specyfiki danego projektu. Należy pamiętać aby przed montażem płyt odpowiednio przygotować podłoże aby było czyste, suche i równe. Aby izolacja była efektywniejsza i szczelniejsza płyty należy układać starannie i lekko je dociskając z przesunięciem względem sąsiedniej płyty. Zakładkę z papy wywijamy na zewnątrz dzięki czemu izolacja jest szczelna.

Wybierając Styropapę Swisspor inwestujesz w produkt o doskonałej efektywności energetycznej, wytrzymałości i trwałości. To rozwiązanie, które umożliwi Ci nie tylko oszczędność energii, ale także zapewni długowieczność i ochronę Twojej nieruchomości. Wybierz BITERM LAMBDA MAX - skuteczność i niezawodność w jednym!

Jak złożyć zamówienie ?

Produkt można połączyć z dostawą innych styropianów marki Swisspor co po spełnieniu minimum logistycznego umożliwia uzyskanie darmowej dostawy. Dzięki temu możesz zaoszczędzić na kosztach transportu jednocześnie otrzymując materiały najwyższej jakości. Styropapę można zamówić poprzez stronę internetową, telefonicznie pod numerem 690 533 333 lub mailowo pod adresem sklep@proizolacje.pl. Transport gratis jest od 24 m3 i dotyczy łącznej ilości styropianu tego producenta. Mogą być różne rodzaje oraz grubości. W przypadku mniejszej ilości prosimy o kontakt zweryfikujemy możliwość dostawy lub zaproponujemy alternatywne rozwiązanie. Dostawy realizowane są od poniedziałku do piątku w dni robocze w godzinach 8:00 – 16:00. Standardowy termin realizacji zamówień wynosi 3 – 10 dni roboczych. Więcej informacji o warunkach dostawy tutaj.

Zachęcamy do kontaktu w przypadku dodatkowych pytań.

Współczynnik przewodzenia ciepła - Lambda
λD– 0,031 [W/mK]
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu względnym - CS(10)
80 kPa
Grubość
14 cm dwustronna laminacja
Objętość płyty [m3]
0,14 m3
Wymiar płyty
1000 mm x 1000 mm
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel