Styropapa Swisspor BITERM MAX DACH PODŁOGA EPS 80

  • Swisspor BITERM ® LAMBDA MAX dach podłoga to warstwowe płyty izolacyjne z rdzeniem ze styropianu, w okładzinie z termozgrzewalnej papy asfaltowej. Rdzeń płyt wykonany jest z płyt styropianowych o naprężeniu ściskającym przy 10% odkształceniu względnym 80
Styropapa Swisspor BITERM MAX DACH PODŁOGA EPS 80
Współczynnik przewodzenia ciepła - Lambda: λD– 0,038 [W/mK]
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu względnym - CS(10): 80 kPa
Objętość płyty [m3]: 0,23 m3
Wymiar płyty: 1000 mm x 1000 mm
metr kwadratowy
m3
92,62 zł
/ metr kwadratowy

Masz pytania bądź chcesz złożyć zamówienie telefonicznie ? Zadzwoń lub napisz do nas !

Tel : 690 533 333

Adres email : sklep@proizolacje.pl

 

Styropapa Swisspor BITERM MAX dach/podłoga EPS 80

Przedstawiamy innowacyjne rozwiązanie z portfolio firmy Swisspor - Styropapę BITERM MAX. Ten wysoce efektywny produkt łączy w sobie zalety białego styropianu z laminacją papą podkładową dostarczając profesjonalne rezultaty w dziedzinie termoizolacji. Produkt zwraca uwagę swoim solidnym współczynnikiem przewodzenia ciepła wynoszącym tylko 0,038 W/mK. To doskonałe potwierdzenie jego zdolności do zatrzymywania ciepła co przekłada się na konkretne oszczędności w eksploatacji budynków. Wyjątkowy rdzeń produktu wykonany z płyt styropianowych o naprężeniu ściskającym 80 kPa czyli 2,4 tony na m2 przy 10% odkształceniu względnym sprawia, że styropapa ta oferuje wyjątkową wytrzymałość i stabilność. To materiał, który przetrwa najtrudniejsze warunki i długotrwałe użytkowanie. Styropapa dostępna jest w szerokim zakresie grubości od 4 cm do 30 cm ze stopniowaniem co 1 cm oferując duże możliwości personalizacji do potrzeb inwestycji. Standardowy format płyt wynosi 100 cm x 100 cm z laminacją papą jednostronnie lub dwustronnie.

Zastosowanie styropapy Swisspor na bazie styropianu EPS 80

BITERM MAX jest rekomendowany do izolacji cieplnej dachów - zarówno nowych jak i tych wymagających renowacji o różnym kącie nachylenia (maksymalnie do 20°), tarasów, balkonów i fundamentów, które mają być pokryte papą asfaltową.

Łatwy montaż styropapy BITERM MAX dach podłoga firmy Swisspor

Podczas instalacji styropapy kluczowe jest prawidłowe przygotowanie podłoża - musi być ono suche, czyste i równe. Ważne jest również aby usunąć wszelkie luźne fragmenty gdyż podłoże musi być stabilne. Montaż odbywa się za pomocą kleju do styropianu lub kołków rozporowych. Płyty należy układać dokładnie tak aby ściśle przylegały do siebie z przesunięciem względem płyty sąsiedniej. Wystający zakład papy wywijamy na sąsiednią płytę. W ten sposób uzyskujemy maksymalną szczelność izolacji.

Podsumowując Styropapa Swisspor to inwestycja w jakość, wydajność i długotrwałość. Jej niezrównane właściwości termoizolacyjne, wytrzymałość i uniwersalność zastosowań czynią ją doskonałym rozwiązaniem dla każdego projektu budowlanego. Wybierz BITERM MAX i zapewnij swojej nieruchomości optymalne warunki termiczne na wiele lat!

Jak złożyć zamówienie i ile potrwa dostawa ?

Produkt można połączyć z dostawą innych styropianów marki Swisspor co po spełnieniu minimum logistycznego umożliwia uzyskanie darmowej dostawy. Dzięki temu możesz zaoszczędzić na kosztach transportu jednocześnie otrzymując materiały najwyższej jakości.

Styropapę można zamówić poprzez stronę internetową, telefonicznie pod numerem 690 533 333 lub mailowo pod adresem sklep@proizolacje.pl.

Transport gratis jest od 24 m3 i dotyczy łącznej ilości styropianu tego producenta. Mogą być różne rodzaje oraz grubości. W przypadku mniejszej ilości prosimy o kontakt zweryfikujemy możliwość dostawy lub zaproponujemy alternatywne rozwiązanie. Dostawy realizowane są od poniedziałku do piątku w dni robocze w godzinach 8:00 – 16:00. Standardowy termin realizacji zamówień wynosi 3 – 10 dni roboczych. Więcej informacji o warunkach dostawy znajdziesz na stronie naszego sklepu.

Zachęcamy do kontaktu w przypadku dodatkowych pytań.

Współczynnik przewodzenia ciepła - Lambda
λD– 0,038 [W/mK]
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu względnym - CS(10)
80 kPa
Grubość
23 cm dwustronna laminacja
Objętość płyty [m3]
0,23 m3
Wymiar płyty
1000 mm x 1000 mm
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel