Styropapa Swisspor BITERM EPS 200 PARKING

  • Swisspor BITERM ® EPS 200 PARKING to warstwowe płyty izolacyjne z rdzeniem ze styropianu, w okładzinie z termozgrzewalnej papy asfaltowej. Rdzeń płyt wykonany jest z płyt styropianowych o naprężeniu ściskającym przy 10% odkształceniu względnym 200 kPa.
Styropapa Swisspor BITERM EPS 200 PARKING
Współczynnik przewodzenia ciepła - Lambda: λD– 0,034 [W/mK]
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu względnym - CS(10): 200 kPa
Objętość płyty [m3]: 0,05 m3
Wymiar płyty: 1000 mm x 1000 mm
metr kwadratowy
m3
41,33 zł
/ metr kwadratowy

Masz pytania bądź chcesz złożyć zamówienie telefonicznie ? Zadzwoń lub napisz do nas !

Tel : 690 533 333

Adres email : sklep@proizolacje.pl

 

Styropapa Swisspor BITERM EPS 200 PARKING dla wymagających

Z radością prezentujemy jedno z kluczowych rozwiązań w ofercie Swisspor - Styropapę BITERM EPS 200 PARKING. Ten zaawansowany produkt łączy trwałość i wytrzymałość styropianu z doskonałymi właściwościami izolacyjnymi pap dając klientom bezkonkurencyjne możliwości izolacyjne. Posiada wytrzymałość na naprężenie ściskające wynoszące 200 kPa, czyli 6 ton na m2 co przekłada się na doskonałą wytrzymałość zdolną znieść ciężar ekstremalnych obciążeń takich jak zalegający śnieg lub urządzenia instalacyjne na dachu.

Charakteryzując się współczynnikiem przewodzenia ciepła wynoszącym 0,034 W/mK, BITERM EPS 200 PARKING jest odpowiedzią na wysokie wymagania dotyczące efektywności energetycznej. Tak niski współczynnik gwarantuje znaczącą redukcję strat ciepła w ocieplanym budynku. Doskonałej jakości surowce wykorzystane do produkcji zapewnią długoletnią trwałość, odporność na warunki atmosferyczne oraz dodatkowe korzyści dzięki trwałym w czasie właściwościom mechanicznym oraz izolacyjnym.

Produkt dostępny jest w szerokiej gamie grubości od 4 cm do 30 cm stopniowanej co 1 cm. Pozwala to na precyzyjne dopasowanie do indywidualnych potrzeb i wymagań danego projektu. Produkt występuje w dwóch opcjach z laminacją jednostronnie lub dwustronnie. Dodatkowo prostota i łatwość montażu znacznie ułatwiają prace i przyspieszają realizację projektu. Płyty układa się na wcześniej przygotowanym suchym, czystym i równym podłożu pamiętając o przesunięciu płyt względem siebie. Dzięki temu uzyskujemy bardziej trwałą powierzchnię ociepleniową bez mostków termicznych. Należy również pamiętać iż płyty mocujemy do podłoża przy pomocy kleju do styropianu lub kołków mocujących.

Zainwestuj w Swisspor BITERM EPS 200 PARKING - sprawdzone rozwiązanie, które gwarantuje doskonałą wytrzymałość, efektywność energetyczną i niezrównaną trwałość. Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy wybrali niezrównane rozwiązania Swisspor!

Jak złożyć zamówienie na styropapę BITERM EPS 200 Parking ?

Produkt można połączyć z dostawą innych styropianów marki Swisspor co po spełnieniu minimum logistycznego umożliwia uzyskanie darmowej dostawy. Dzięki temu możesz zaoszczędzić na kosztach transportu jednocześnie otrzymując materiały najwyższej jakości.

Styropapę można zamówić poprzez stronę internetową, telefonicznie pod numerem 690 533 333 lub mailowo pod adresem sklep@proizolacje.pl. Transport gratis jest od 24 m3 i dotyczy łącznej ilości styropianu tego producenta. Mogą być różne rodzaje oraz grubości. W przypadku mniejszej ilości prosimy o kontakt zweryfikujemy możliwość dostawy lub zaproponujemy alternatywne rozwiązanie. Dostawy realizowane są od poniedziałku do piątku w dni robocze w godzinach 8:00 – 16:00. Standardowy termin realizacji zamówień wynosi 3 – 10 dni roboczych. Więcej informacji o warunkach dostawy tutaj.

Zachęcamy do kontaktu w przypadku dodatkowych pytań.

Współczynnik przewodzenia ciepła - Lambda
λD– 0,034 [W/mK]
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu względnym - CS(10)
200 kPa
Grubość
5 cm jednostronna laminacja
Objętość płyty [m3]
0,05 m3
Wymiar płyty
1000 mm x 1000 mm
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel