Styropian EPS 70 039 DACH PODŁOGA Styropian PLUS

Styropian EPS 70 039 DACH PODŁOGA Styropian PLUS
Współczynnik przewodzenia ciepła - Lambda: λD– 0,039 [W/mK]
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu względnym - CS(10): 70 kPa
shipping_label: Styropianplus
Grubość: 1 cm
Objętość opakowania [m3]: 0,3 m3
Ilość [m2] w opakowaniu: 30 m2
Ilość płyt w opakowaniu: 60 szt.
opakowanie
m2
m3
69,74 zł
/ opakowanie

Masz pytania bądź chcesz złożyć zamówienie telefonicznie ? Zadzwoń lub napisz do nas !

Tel : 690 533 333

Adres email : sklep@proizolacje.pl

 

Styropian PLUS EPS 70 039 DACH PODŁOGA

Styropian EPS 70 039 Dach Podłoga prezentuje się jako nowoczesne, trwałe i efektywne rozwiązanie w obszarze izolacji termicznej, zajmując czołowe miejsce wśród materiałów budowlanych przeznaczonych specjalnie do zastosowań podłogowych. Jego produkcja odbywa się z uwzględnieniem obowiązujących standardów branżowych, w tym normy EPSEN 13163-T2-L2-W2-S2-P5-CS(10)70-BS100-DS(N)5-DS(70,-)2-TR100, co jest gwarancją najwyższej jakości, łączącej innowacje technologiczne z praktycznymi aspektami użytkowania.

W kontekście izolacji z polistyrenu spienionego, Styropian podłogowy wyodrębnia się za sprawą osiągnięcia klasy reakcji na ogień na poziomie E, a także dzięki imponującemu współczynnikowi przewodzenia ciepła λD, który osiąga poziom ≤ 0,039 W/(m·K). Ten wyjątkowy poziom wytrzymałości i elastyczności, z naprężeniem ściekającym ≥ 70 kPa oraz zdolnością do wytrzymywania obciążeń na zginanie ≥ 100 kPa, sprawia, że materiał ten doskonale sprawdza się w różnorodnych zastosowaniach budowlanych.

Precyzja wymiarów każdej płyty styropianowej jest istotna w projektach, które wymagają dokładności. Zachowanie ścisłych tolerancji w odniesieniu do grubości, długości i szerokości materiału jest gwarancją jego idealnego dopasowania do potrzeb konkretnej inwestycji.

Uniwersalność tego styropianu nie ulega wątpliwości. Doskonale sprawdza się on w izolacji cieplnej cokołów, ścian, a przede wszystkim jako materiał izolacyjny podłogowy – w podłogach, stropodachach i innych miejscach, gdzie efektywna izolacja termiczna jest kluczem do zapewnienia optymalnego komfortu cieplnego.

Bezpieczeństwo i ekologiczność to kolejne atuty tego produktu, który odpowiada na rosnącą świadomość ekologiczną oraz wymagania dotyczące ochrony środowiska naturalnego.

Zamówienie i Realizacja Styropianu białego

Zamówienie Styropianu EPS 70 039 Dach Podłoga można złożyć bezpośrednio przez stronę internetową, telefonicznie pod numerem kontaktowym podanym na witrynie lub drogą mailową. Aby zamówienie było realizowane, musi ono spełniać minimum logistyczne, które wynosi 30 m3. Dotyczy to łącznej ilości styropianu tego producenta, przy czym klient ma możliwość wyboru płyt o różnych grubościach i rodzajach.

Jeśli zamówienie jest mniejsze niż wymagane minimum logistyczne, zachęcamy do skontaktowania się z nami, abyśmy mogli zweryfikować możliwość dostawy lub zaproponować odpowiednie alternatywne rozwiązanie. Dostawa na terenie kraju jest bezpłatna, o ile zamówienie spełnia wymogi minimum logistycznego przy czym dostawy są możliwe na terenie następujących województw: zachodniopomorskie, lubuskie, dolnośląskie, opolskie, łódzkie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie i częściowo na terenie woj mazowieckiego. Realizacja dostaw odbywa się od poniedziałku do piątku, w standardowych godzinach pracy, od 8:00 do 16:00.

Współczynnik przewodzenia ciepła - Lambda
λD– 0,039 [W/mK]
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu względnym - CS(10)
70 kPa
Grubość
1 cm
Frezowanie
Nie
Objętość opakowania [m3]
0,3 m3
Ilość [m2] w opakowaniu
30 m2
Ilość płyt w opakowaniu
60 szt.
Wymiar płyty
1000 mm x 500 mm
Dostawa możliwa na obszarze
zachodniopomorskie, lubuskie, dolnośląskie, opolskie, łódzkie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie i częściowo na terenie woj mazowieckiego
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel