Styropian EPS 150 035 DACH PODŁOGA Styropian PLUS

Styropian EPS 150 035 DACH PODŁOGA Styropian PLUS
Współczynnik przewodzenia ciepła - Lambda: λD– 0,035 [W/mK]
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu względnym - CS(10): 150 kPa
shipping_label: Styropianplus
Grubość: 1 cm
Objętość opakowania [m3]: 0,3 m3
Ilość [m2] w opakowaniu: 30 m2
Ilość płyt w opakowaniu: 60 szt.
opakowanie
m2
m3
114,39 zł
/ opakowanie

Masz pytania bądź chcesz złożyć zamówienie telefonicznie ? Zadzwoń lub napisz do nas !

Tel : 690 533 333

Adres email : sklep@proizolacje.pl

 

Styropian EPS 150 035 DACH PODŁOGA

Styropian grafitowy EPS 150 035 DACH PODŁOGA to wyjątkowy materiał izolacyjny, który zdobywa coraz większe uznanie wśród specjalistów branży budowlanej. Jego zaawansowane parametry techniczne, oparte na normie EPSEN 13163-T1-L2-W2-S2-P5-CS(10)150-BS200-DS(N)5-DS(70,-)2-DLT(1)5, stanowią gwarancję doskonałej jakości oraz wieloletniej trwałości.

Kluczowe właściwości tego styropianu podłogowego obejmują klasę reakcji na ogień E, co zapewnia jego bezpieczeństwo w zastosowaniach budowlanych. Jego wskaźnik przewodzenia ciepła λD wynoszący ≤ 0,035 W/(m·K) pozwala na efektywną izolację termiczną, a naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu względnym osiąga wartość ≥ 150 kPa. Dodatkowo wykazuje imponującą wytrzymałość na zginanie na poziomie ≥ 200 kPa.

Jednym z kluczowych atutów tego produktu jest doskonała stabilność wymiarowa w stałych warunkach laboratoryjnych oraz w określonych warunkach temperatury i wilgotności. Odkształcenie w określonych warunkach obciążenia ściskającego i temperatury nie przekracza 5%. Wymiary płyty, takie jak grubość, długość i szerokość, są bardzo precyzyjne, z tolerancją wynoszącą ± 0,5%, ± 2% oraz ± 1mm odpowiednio. Prostokątność oraz płaskość spełniają rygorystyczne standardy, z tolerancją ± 2 mm/m i ± 5 mm. Co więcej, ten styropian podłogowy jest zdolny wytrzymać obciążenie aż do 4,5t/m2, co sprawia, że jest idealny do zastosowań w miejscach o dużym obciążeniu.

Zastosowania styropianu grafitowego podłogowego są szerokie i wielorakie. W budownictwie mieszkalnym i użyteczności publicznej znajduje zastosowanie przede wszystkim w izolacji cokołów w zewnętrznych zespolonych systemach ociepleń, ścian poniżej poziomu gruntu z izolacją przeciwwodną, podłóg pod podkładem posadzkowym silnie obciążonym oraz podłóg na gruncie z podkładem posadzkowym silnie obciążonym. Może być również stosowany na konstrukcje nośne, pod pokrycie dachówką, jako wypełnienie konstrukcyjne nasypów drogowych oraz w innych miejscach, gdzie wymagane są zaawansowane parametry techniczne.

W rezultacie, jeśli poszukujesz wyjątkowo trwałego, bezpiecznego i wydajnego materiału izolacyjnego do swojego projektu budowlanego, styropian podłogowy grafitowy to doskonały wybór, gwarantujący satysfakcję oraz trwałość na lata.

Zamówienie i realizacja dla producenta Styropian PLUS

Zamówienia na Styropian EPS 150 035 Dach Podłoga grafit można złożyć poprzez stronę internetową, drogą mailową lub telefonicznie. Abyśmy mogli przystąpić do realizacji zamówienia, jego wielkość musi spełnić minimum logistyczne 30 m3. Warunek ten dotyczy łącznej ilości styropianu tego Producenta, przy czym klient ma możliwość swobodnego wyboru spośród płyt o zróżnicowanych grubościach i rodzajach.

Jeśli ilość zamawianego towaru jest mniejsza niż wymagane minimum logistyczne, zachęcamy do kontaktu z nami. Z przyjemnością sprawdzimy czy istnieje możliwość realizacji mniejszej ilości lub zaproponujemy dostosowane do Państwa potrzeb alternatywne rozwiązania. Oferujemy bezpłatną dostawę na terenie całego kraju pod warunkiem spełnienia minimum logistycznego. Styropian tego Producenta dostarczamy w granicach następujących województw: zachodniopomorskie, lubuskie, dolnośląskie, opolskie, łódzkie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, a także częściowo na obszarze województwa mazowieckiego. Dostawy realizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Współczynnik przewodzenia ciepła - Lambda
λD– 0,035 [W/mK]
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu względnym - CS(10)
150 kPa
Grubość
1 cm
Frezowanie
Nie
Objętość opakowania [m3]
0,3 m3
Ilość [m2] w opakowaniu
30 m2
Ilość płyt w opakowaniu
60 szt.
Wymiar płyty
1000 mm x 500 mm
Dostawa możliwa na obszarze
zachodniopomorskie, lubuskie, dolnośląskie, opolskie, łódzkie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie i częściowo na terenie woj mazowieckiego
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel