Styropian EPS 032 FASADA GRAFIT Styropian PLUS

Styropian EPS 032 FASADA GRAFIT Styropian PLUS
Współczynnik przewodzenia ciepła - Lambda: λD– 0,032 [W/mK]
Wytrzymałość na rozciąganie - TR: 80 kPa
shipping_label: Styropianplus
Grubość: 1 cm
Objętość opakowania [m3]: 0,3 m3
Ilość [m2] w opakowaniu: 30 m2
Ilość płyt w opakowaniu: 60 szt.
opakowanie
m2
m3
76,38 zł
/ opakowanie

Masz pytania bądź chcesz złożyć zamówienie telefonicznie ? Zadzwoń lub napisz do nas !

Tel : 690 533 333

Adres email : sklep@proizolacje.pl

 

Styropian EPS 032 FASADA GRAFIT

Styropian fasadowy EPS 032 FASADA GRAFIT to innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie materiałów izolacyjnych, które charakteryzuje się nie tylko doskonałymi właściwościami technicznymi, ale także znakomitą izolacyjnością cieplną. Zastosowanie specjalnej technologii, w której głównym składnikiem jest grafit, pozwoliło uzyskać współczynnik przewodzenia ciepła λD na poziomie ≤ 0,032 W/(m·K). Dzięki temu styropian elewacyjny z serii EPS 032 oferuje jeszcze lepszą izolację w porównaniu do wielu tradycyjnych materiałów dostępnych na rynku.

Zgodnie z normą EPSEN 13163, ten styropian grafitowy wyróżnia się szeregiem zaawansowanych cech, takich jak wytrzymałość na rozciąganie do powierzchni czołowych osiągającą wartość ≥ 80 kPa oraz równie imponującą wytrzymałość na zginanie, która wynosi także ≥ 80 kPa. Jego stabilność wymiarowa, zarówno w stałych warunkach laboratoryjnych DS(N)5, jak i w specjalnych warunkach temperatury oraz wilgotności DS(70,-)3, gwarantuje trwałość i niezawodność produktu w różnych warunkach eksploatacji.

Grafitowy styropian fasadowy doskonale sprawdzi się w wielu zastosowaniach w budownictwie. Jest on idealny do wykorzystania w systemach ocieplenia (ETICS) zgodnie z normą PN-EN 13499, a także w miejscach, gdzie konieczna jest redukcja warstwy izolacji termicznej. Możemy go stosować zarówno do izolacji cieplnej ścian zewnętrznych metodą lekką-mokrą, jak i lekką-suchą. Jest również doskonałym wyborem do izolacji ścian w konstrukcjach szkieletowych, ścianach działowych wewnątrz budynku, stropów, podłóg czy nawet w przestrzeniach między krokiew.

Podstawowe parametry produktu to nie tylko wspomniany wcześniej współczynnik przewodzenia ciepła, ale także wymiary płyt wynoszące 1000×500 mm oraz możliwość wyboru ich grubości w zakresie od 10 do 300 mm ze stopniowaniem co 10 mm. Dodatkowym atutem jest opcja wykończenia krawędzi – można je zakupić z gładkim brzegiem lub zakończeniem na zakładkę dostępnym od grubości 50 mm.

W podsumowaniu, jeżeli pragniesz inwestować w zaawansowane technologicznie, niezawodne i skuteczne rozwiązania izolacyjne dla swojego budynku, styropian elewacyjny będzie doskonałym wyborem, spełniającym oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Zamówienie i realizacja styropianu grafitowego na ścianę

Styropian EPS 032 FASADA GRAFIT oferowany jest w zakresie grubości od 10 mm do 300 mm. Umożliwia to precyzyjne dopasowanie do rozmaitych projektów oraz indywidualnych potrzeb. Dostępne są płyty z gładkimi brzegami jak i frezowanymi (na zakładkę), w grubościach od 50 mm do 300 mm. Standardowy rozmiar płyt wynosi 1000 x 500 mm, co ułatwia montaż i zwiększa efektywność izolacyjną.

Przy realizacji zamówienia dokładamy wszelkiej staranności dostarczając produkty w oryginalnym opakowaniu zaopatrzone w etykiety z kompletem informacji o produkcie. Każda partia styropianu posiada również pełną dokumentację oraz deklaracje właściwości użytkowych.

Złożenie zamówienia na styropian jest możliwe przez internet, telefonicznie lub mailowo na adres podany na stronie internetowej. Minimalna ilość produktu, którą należy zamówić to 30 m3, z możliwością dobrania różnych grubości i typów płyt. W przypadku mniejszych ilości, zachęcamy do kontaktu, aby ustalić opcje dostawy lub zaproponować inne rozwiązania. Dostawa jest gratis, jeśli zamówienie spełnia wymogi minimalnej ilości logistycznej, a realizowane jest w dni powszednie od 8:00 do 16:00, na terenie województw: pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, kujawsko-pomorskiego, łódzkiego, opolskiego, dolnośląskiego, lubuskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, a także częściowo w województwie mazowieckim.

Współczynnik przewodzenia ciepła - Lambda
λD– 0,032 [W/mK]
Wytrzymałość na rozciąganie - TR
80 kPa
Grubość
1 cm
Frezowanie
Nie
Objętość opakowania [m3]
0,3 m3
Ilość [m2] w opakowaniu
30 m2
Ilość płyt w opakowaniu
60 szt.
Wymiar płyty
1000 mm x 500 mm
Dostawa możliwa na obszarze
zachodniopomorskie, lubuskie, dolnośląskie, opolskie, łódzkie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie i częściowo na terenie woj mazowieckiego
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel