Styropian grafitowy EPS 80-031 Posadzka Extra

Styropian grafitowy EPS 80-031 Posadzka Extra
Współczynnik przewodzenia ciepła - Lambda: λD– 0,031 [W/mK]
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu względnym - CS(10): 80 kPa
Grubość: 9 cm
Objętość opakowania [m3]: 0,27 m3
Ilość [m2] w opakowaniu: 3 m2
Ilość płyt w opakowaniu: 6 szt.
opakowanie
m2
m3
93,98 zł
/ opakowanie

Masz pytania bądź chcesz złożyć zamówienie telefonicznie ? Zadzwoń lub napisz do nas !

Tel : 690 533 333

Adres email : sklep@proizolacje.pl

 

Styropian grafitowy o twardości EPS 80 - idealnie sprawdzi się na ocieplenie poddasza lub podłogi

Styropian podłogowy EPS 031 Posadzka Extra to nowoczesny materiał izolacyjny, wzbogacony o drobinki grafitu, który dzięki swoim unikalnym właściwościom termicznym, znajduje zastosowanie przede wszystkim jako izolacja podłogowa. Produkt ten świetnie sprawdzi się w miejscach, gdzie konieczne jest zapewnienie doskonałej izolacji cieplnej przy jednoczesnym przenoszeniu niewielkich obciążeń.

Materiał ten doskonale nadaje się do stosowania pod podłogami w budownictwie mieszkaniowym oraz użyteczności publicznej, a także jako izolacja podłóg i posadzek na gruncie z dodatkową warstwą izolacji przeciwwilgociowej. Ponadto, styropian ten można z powodzeniem wykorzystać do izolacji stropów o sztywnej konstrukcji, stropodachów pełnych i wentylowanych, a także balkonów i tarasów.

Grafitowy styropian na podłogę lub dach od renomowanego producenta Genderka

Styropian podłogowy grafitowy to produkt, który cechuje się bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Jego grubość T2 charakteryzuje się odchyłką ± 2 mm, długość L3 oraz szerokość W3 mają tolerancję ± 3 mm, natomiast prostokątność S5 oraz płaskość P10 mają odchyłki na poziomie ± 5 mm/m i ± 10 mm. Wysoka wytrzymałość na zginanie BS125 (≥ 125 kPa), naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu względnym CS(10)80 (≥ 80 kPa) oraz równomiernie rozłożone obciążenie obliczeniowe, przy którym odkształcenie względne pełzania nie przekracza 2%, utrzymujące się na poziomie ≤ 24 kN/m2 (2400 kg/m2), to parametry, które świadczą o wyjątkowej trwałości i odporności materiału na obciążenia.

Zastosowanie grafitu w produkcji tego styropianu przyczynia się do jeszcze lepszych właściwości izolacyjnych. Współczynnik przewodzenia ciepła λd wynosi 0,031 W/(mK), co plasuje ten produkt wśród najlepszych materiałów izolacyjnych dostępnych na rynku. Ponadto, klasa reakcji na ogień E gwarantuje bezpieczeństwo stosowania produktu.

Stabilność wymiarowa w stałych normalnych warunkach laboratoryjnych DS(N)5 na poziomie ± 0,5% oraz w określonych warunkach temperatury i wilgotności DS(70,-)2 (≤ 2%) zapewniają, że styropian ten zachowa swoje parametry techniczne przez długi czas, nawet w trudnych warunkach eksploatacji.

Podsumowując, Styropian EPS 031 Posadzka Extra to wyjątkowy, twardy styropian grafitowy, który dzięki swoim doskonałym właściwościom izolacyjnym oraz wysokiej wytrzymałości, stanowi idealne rozwiązanie do izolacji podłóg wymagających przenoszenia niewielkich obciążeń. Jego stosowanie przyczyni się do znacznej poprawy efektywności energetycznej budynku, co przełoży się na obniżenie kosztów ogrzewania i zwiększenie komfortu termicznego pomieszczeń.

Ceny styropianu w naszym sklepie podane są za opakowanie, kalkulator pozwala na obliczenie potrzebnych ilości podając metry kwadratowe

Można składać zamówienia na styropian przez internet, wybierając rodzaj i grubość materiału za pomocą dostępnego konfiguratora. Przyjmujemy również zamówienia telefonicznie pod numerem 690 533 333 oraz mailowo na adres sklep@proizolacje.pl. Minimalna wielkość zamówienia wynosi 30 m3 i odnosi się do sumy ilości styropianu od tego producenta, w różnych grubościach i typach. W przypadku mniejszych ilości, zachęcamy do kontaktu, sprawdzimy możliwości dostawy lub zaproponujemy alternatywne rozwiązanie. Dostawy spełniające minimum logistyczne są oferowane bez dodatkowych opłat na terenie kraju. Wysyłki odbywają się w dni robocze od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 – 16:00.

Współczynnik przewodzenia ciepła - Lambda
λD– 0,031 [W/mK]
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu względnym - CS(10)
80 kPa
Grubość
9 cm
Frezowanie
Nie
Objętość opakowania [m3]
0,27 m3
Ilość [m2] w opakowaniu
3 m2
Ilość płyt w opakowaniu
6 szt.
Wymiar płyty
1000 mm x 500 mm
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel