Styropian EPS 038 Dach-Podłoga Genderka

Styropian EPS 038 Dach-Podłoga Genderka
Współczynnik przewodzenia ciepła - Lambda: λD– 0,038 [W/mK]
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu względnym - CS(10): 80 kPa
Grubość: 1 cm
Objętość opakowania [m3]: 0,3 m3
Ilość [m2] w opakowaniu: 30 m2
Ilość płyt w opakowaniu: 60 szt.
opakowanie
m2
m3
74,91 zł
/ opakowanie

Masz pytania bądź chcesz złożyć zamówienie telefonicznie ? Zadzwoń lub napisz do nas !

Tel : 690 533 333

Adres email : sklep@proizolacje.pl

 

Styropian dach podłoga firmy Genderka EPS 038

Styropian EPS 038 Dach-Podłoga to wysokiej jakości styropian twardy, który znajduje zastosowanie w izolacji cieplnej różnych elementów budynku. Jego uniwersalność oraz doskonałe parametry techniczne sprawiają, że jest to produkt chętnie wybierany przez profesjonalistów w branży budowlanej.

Zastosowanie styropianu podłogowego jest bardzo szerokie. Sprawdza się on doskonale jako izolacja cokołów w Bezspoinowych Systemach Ociepleń, co przyczynia się do zwiększenia efektywności energetycznej budynku i redukcji strat ciepła. Produkt ten doskonale sprawdzi się także w izolacji ścian poniżej poziomu gruntu, z dodatkową izolacją przeciwwodną, co jest kluczowe dla zabezpieczenia konstrukcji przed działaniem wilgoci. Styropian ten jest również idealny do izolacji podłóg, również pod ogrzewanie podłogowe zarówno tych położonych bezpośrednio na gruncie, jak i tych, które są obciążone podkładem posadzkowym.

Twardy biały styropian z przeznaczeniem na dach lub podłogę o twardości 80 kPa

Styropian charakteryzuje się doskonałymi parametrami technicznymi. Jego grubość wynosi T2 ± 2 mm, długość L3 ± 3 mm, szerokość W3 ± 3 mm, a prostokątność utrzymana jest na poziomie Sb5 ± 5 mm/m. Płaskość płyty wynosi P10 ± 10 mm. Produkt ten cechuje się również wysoką wytrzymałością na zginanie BS125 (≥ 125 kPa) oraz naprężeniem ściskającym przy 10% odkształceniu względnym CS(10)80 (≥ 80 kPa).

Stabilność wymiarowa styropianu, zarówno w stałych normalnych warunkach laboratoryjnych DS(N)5 (± 0,5%), jak i w określonych warunkach temperatury i wilgotności DS(70,-)2 (≤ 2%), gwarantuje zachowanie jego właściwości przez długi czas użytkowania. Równomiernie rozłożone obciążenie obliczeniowe, przy którym odkształcenie względne pełzania nie przekracza 2%, wynosi ≤ 24 kN/m2 (2400 kg/m2).

Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λd na poziomie ≤ 0,038 W/(mK) potwierdza doskonałe właściwości izolacyjne tego styropianu, przyczyniając się do utrzymania odpowiedniej temperatury wewnątrz budynku i redukcji kosztów ogrzewania. Klasa reakcji na ogień E jest gwarancją bezpieczeństwa i odporności materiału na działanie ognia.

Podsumowując, Styropian EPS 038 Dach-Podłoga to produkt o wysokich parametrach technicznych, który sprawdzi się w różnorodnych zastosowaniach izolacyjnych. Jego uniwersalność, wytrzymałość oraz doskonałe właściwości izolacyjne sprawiają, że jest to rozwiązanie chętnie wybierane zarówno przez profesjonalistów, jak i indywidualnych inwestorów.

Cena styropianu podłogowego podana na stronie jest za opakowanie - możliwość zamówienia online

Styropian jest dostępny do zakupu przez internet, gdzie można wybrać rodzaj i grubość materiału przy pomocy narzędzia konfiguracyjnego na stronie. Przyjmujemy również zamówienia telefonicznie pod numerem 690 533 333 oraz za pośrednictwem e-maila na adres sklep@proizolacje.pl. Minimalna ilość zamówienia to 30 m3, dotyczy to łącznej ilości styropianu od tego samego producenta, niezależnie od grubości i rodzaju. Jeśli chcesz zamówić mniejszą ilość, skontaktuj się z nami, sprawdzimy opcje dostawy lub zaproponujemy inne rozwiązanie. Dostawy powyżej minimalnej ilości logistycznej są bezpłatne na terenie całego kraju. Realizujemy wysyłki od poniedziałku do piątku, w godzinach pracy od 8:00 do 16:00.

Współczynnik przewodzenia ciepła - Lambda
λD– 0,038 [W/mK]
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu względnym - CS(10)
80 kPa
Grubość
1 cm
Frezowanie
Nie
Objętość opakowania [m3]
0,3 m3
Ilość [m2] w opakowaniu
30 m2
Ilość płyt w opakowaniu
60 szt.
Wymiar płyty
1000 mm x 500 mm
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel