Styropian fasadowy THERMO FASADA EPS S-040 Arsanit

Styropian fasadowy THERMO FASADA EPS S-040 Arsanit
Współczynnik przewodzenia ciepła - Lambda: λD– 0,040 [W/mK]
Wytrzymałość na rozciąganie - TR: 100 kPa
Grubość: 1 cm
Objętość opakowania [m3]: 0,3 m3
Ilość [m2] w opakowaniu: 30 m2
Ilość płyt w opakowaniu: 60 szt.
opakowanie
m2
m3
62,73 zł
/ opakowanie

Masz pytania bądź chcesz złożyć zamówienie telefonicznie ? Zadzwoń lub napisz do nas !

Tel : 690 533 333

Adres email : sklep@proizolacje.pl

 

Biały styropian Arsanit do ocieplenia elewacji o współczynniku 040

Styropian fasadowy THERMO FASADA EPS S-040 to innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie izolacji termicznej, które z powodzeniem może być wykorzystywane zarówno do ocieplenia ścian, jak i stropów od spodu w zewnętrznych zespolonych systemach ocieplania metodą “lekką-mokrą” (ETICS), zwanych także bezspoinowymi systemami ocieplenia (BSO). Jest to materiał o wysokich parametrach izolacyjnych, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Styropian do ocieplania domu został zaprojektowany z myślą o wszechstronnym zastosowaniu. Sprawdzi się on doskonale jako materiał do ocieplenia ścian zewnętrznych w konstrukcji z okładziną i wentylowaną szczeliną powietrzną, znaną jako metoda „lekką-suchą”. Materiał ten może być również wykorzystany do ocieplenia ścian szkieletowych z poszyciem drewnianym lub drewnopochodnym, co pozwala na zachowanie odpowiedniej cyrkulacji powietrza i eliminację ryzyka kondensacji wilgoci.

Dzięki swoim właściwościom, styropian elewacyjny idealnie nadaje się do ocieplenia nadproży i ościeży otworów okiennych i drzwiowych, co jest kluczowe dla zachowania ciągłości izolacji termicznej budynku. Produkt ten może być również użyty do ocieplenia prefabrykowanych płyt warstwowych zewnętrznych, co przekłada się na szybkość i efektywność wykonania prac izolacyjnych.Styropian na ścianę jest również doskonałym rozwiązaniem do ocieplenia stromych od wewnątrz, umieszczonych pod konstrukcją nośną. Dzięki swojej niskiej przewodności cieplnej, materiał ten skutecznie przyczynia się do redukcji strat ciepła przez dach, co jest szczególnie ważne w budynkach o wysokim zapotrzebowaniu na energię cieplną.

Styropian fasadowy 15 cm lub 20 cm to idealne rozwiązanie do termoizolacji budynku

Produkt dostępny jest w płytach o wymiarach 500 mm szerokości i 1000 mm długości, co ułatwia ich transport i montaż. Klienci mają do wyboru płyty o krawędziach prostych (w zakresie grubości od 10 do 300 mm) lub frezowanych (w zakresie grubości od 50 do 200 mm), co pozwala na dostosowanie produktu do indywidualnych potrzeb projektu. Zawartość opakowania wynosi około 0,3 m3, a materiał zapakowany jest w foliowane paczki, co zapewnia jego ochronę podczas transportu i przechowywania.

Na opakowaniu umieszczone są piktogramy informujące o kluczowych parametrach produktu, takich jak współczynnik przewodzenia ciepła λD, który wynosi ≤ 0,040 [W/(m·K)], wytrzymałość na zginanie BS ≥ 100 kPa, wytrzymałość na rozciąganie TR ≥ 100 kPa oraz reakcja na ogień, sklasyfikowana jako klasa E. Wszystko to świadczy o wysokiej jakości materiału i jego skuteczności w izolacji termicznej, co sprawia, że styropian THERMO FASADA EPS S-040 jest doskonałym wyborem dla każdego, kto poszukuje niezawodnego i efektywnego rozwiązania izolacyjnego.

Zamówienia i realizacja, cena styropianu za paczkę

Można składać zamówienia na styropian przez internet, wybierając rodzaj i grubość materiału za pomocą dostępnego konfiguratora. Przyjmujemy również zamówienia telefonicznie pod numerem 690 533 333 oraz mailowo na adres sklep@proizolacje.pl. Minimalna wielkość zamówienia wynosi 30 m3 i odnosi się do sumy ilości styropianu od tego producenta, w różnych grubościach i typach. W przypadku mniejszych ilości, zachęcamy do kontaktu, sprawdzimy możliwości dostawy lub zaproponujemy alternatywne rozwiązanie. Dostawy spełniające minimum logistyczne są oferowane bez dodatkowych opłat na terenie kraju. Wysyłki odbywają się w dni robocze od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 – 16:00.

Współczynnik przewodzenia ciepła - Lambda
λD– 0,040 [W/mK]
Wytrzymałość na rozciąganie - TR
100 kPa
Wytrzymałość na zginanie (BS)
100 kPa
Grubość
1 cm
Frezowanie
Nie
Objętość opakowania [m3]
0,3 m3
Ilość [m2] w opakowaniu
30 m2
Ilość płyt w opakowaniu
60 szt.
Wymiar płyty
1000 mm x 500 mm
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel